رسمی:مهدی خانی لژیونر ایرانی لیگ کرواسی شد

رسمی:مهدی خانی لژیونر ایرانی لیگ کرواسی شد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، مهدی مهدی خانی فوتبالیست 22 ساله که در تیم های پدیده، نیروی زمینی و… حضور داشت، راهی لیگ کرواسی شد و به تیم واراژدین پیوست. او فصل گذشته در تیم یحیی گل محمدی درخشش فوق العاده ای داشت و پای ثابت اردوهای تیم ملی امید نیز بود و در شرایطی که بسیاری پیش بینی می کردند لیگ نوزدهم را در ایران باشد اما به فوتبال اروپا رفت.

مهدی خانی که در پست هافبک هجومی و مهاجم می تواند ایفای نقش کند، در تابستان با یحیی گل محمدی به مشکل خورد و از تیم شهر خودرو کنار گذاشته شد. این در حالی است که چند تیم مدعی به دنبال او بودند اما قرارداد با باشگاه مشهدی سبب شد تا نتواند انتخاب هایی در داخل ایران داشته باشد.

سرانجام او تصمیم گرفت راهی لیگ کرواسی شود و قراردادی نسبتا بلند مدت را با واراژدین کرواسی امضا کند. واراژدین یکی از شهرهای مهم کشور کرواسی محسوب می شود و در بالاترین سطح فوتبال این کشور نیز تیم دارد. تیم واراژدین اکنون در قعر جدول لیگ قرار دارد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

رسمیمهدی-خانی-لژیونر-ایرانی-لیگ-کرواسی-شد-2

آن ها در فهرست خود بازیکنان خارجی از بلاروس، بوسنی، غنا، عربستان و مونته نگرو را جای داده اند و حالا مهدی خانی ششمین بازیکن خارجی این تیم خواهد شد.

فوتبال ایران در سال های اخیر لژیونرهای بیشتری را در خود داشته است. فصل گذشته صادق محرمی به دومین بازیکن ایرانی لیگ کرواسی تبدیل شد و حالا مهدی خانی نیز راهی کشوری شده که مربیان زیادی را در لیگ خلیج فارس داشته است. رقابت مهدی خانی و محرمی در تیم های واراژدین و لوکوموتیو یکی از جذابیت های این فصل لیگ کرواسی برای فوتبالدوستان ایرانی خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*