رسمی:محمد حسن انصاری فرد رسما مدیرعامل پرسپولیس شد

رسمی:محمد حسن انصاری فرد رسما مدیرعامل پرسپولیس شد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس صبح امروز سه‌شنبه با پذیرش استعفای ایرج عرب، پس از بحث و گفتگو، مدیر عامل جدید باشگاه را انتخاب کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره باشگاه صبح امروز سه‌شنبه تشکیل جلسه داد و در حضور ایرج عرب و با توجه به تاکید وی، استعفای مدیر عامل را پذیرفت.
هیأت مدیره باشگاه در ادامه، پس از بررسی گزینه‌های مختلف، بر سر مدیر عاملی محمد حسن انصاری‌فرد به جمع بندی رسید. به این ترتیب وی در باشگاه و ادامه نشست هیات مدیره شرکت کرد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  
پس از این جلسه، هیأت مدیره با قدردانی از تلاش‌های بی‌شائبه ایرج عرب در اداره امور پرسپولیس، محمد حسن انصاری‌فرد را به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه معرفی نمود.
به این ترتیب مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس از امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

در ادامه :

انصاری فرد قبلا و در دوره پنجم و ششم لیگ حرفه ای مدیرعامل پرسپولیس بود و جای خود را به حبیب کاشانی داد. او تا هفته گذشته مدیریت کمیته فوتسال را برعهده داشت که به دلایلی اقدام به ترک این پست کرد که ممکن است تصمیم آن روز بی ارتباط به ماجرای مدیریت او در پرسپولیس نباشد.

هنوز نام انصاری فرد به طور رسمی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس اعلام نشده، اما به نظر می رسد او گزینه نهایی وزارت ورزش برای این پست باشد. در صورت حضور انصاری فرد به جای ایرج عرب او چهارمین مدیرعاملی است که در دوره مسعود سلطانی فر عهده دار کار باشگاه پرسپولیس می شود.

انصاری فرد در دهه ۱۳۶۰ از تیم تکاور به پرسپولیس پیوست و سال ها دفاع چپ سرخپوشان بود و در تیم ملی نیز به میدان رفت، اما با ظهور تیم کشاورز در فوتبال ایران پیراهن این تیم را به تن کرد. او سابقه سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران را نیز دارد.

در حال حاضر هواداران پرسپولیس در انتظار اعلام رسمی نام انصاری فرد هستند. هیات مدیره پرسپولیس نیز با این انتخاب ترمیم خواهد شد و باید دید چه نام های جدیدی وارد چرخه مدیریت قهرمان فصل گذشته فوتبال ایران می شوند.

دیدگاه‌ها 0

*
*