رسمی:ماریو بالوتلی از مارسی جدا شد

رسمی:ماریو بالوتلی از مارسی جدا شد ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نظر می رسد ماجراجویی های ستاره جنجالی ایتالیایی در لیگ فرانسه نیز به پایان رسیده باشد و حالا وقت ترک بالوتلی از بندر مارسی فرا رسیده است و ماریو بالوتلی بعد از سپری کردن چند فصل در تیم هایی چون نیس و مارسی حالا احتمالا به سری آ باز خواهد گشت.

بالوتلی در ماه ژانویه راهی مارسی شده و در 15 بازی موفق شد 8 گل برای این تیم به ثمر برساند اما به هر حال باشگاه فرانسوی علاقه ای به ادامه همکاری با وی ندارد و بعد از حضور رودی گارسیا روی نیمکت به جای آندره ویلاش بواش، بالوتلی نیز از این تیم جدا خواهد شد. باید دید آینده ی این بازیکن د رکدام تیم رقم خواهد خورد.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

اخبار حاکی از آن است ماریو بالوتلی در تابستان امسال دوباره راهی سری آ خواهد شد اما هنوز مقصد نهایی وی نامشخص است. چند سال قبل از بالوتلی به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان فوتبال دنیا نام برده می شد و بسیاری از باشگاه های معتبر اروپا به دنبال این مهاجم ایتالیایی بودند، اما حواشی عجیب و غریبب و فراوان بالوتلی در نهایت باعث افت وی شد تا در نهایت حالا وی در لیست مازاد مارسی هم قرار گیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*