رسمی:فرناندو تورس کفش هایش را آویخت

رسمی-فرناندو-تورس-کفش-هایش-را-آویخت

رسمی:فرناندو تورس کفش هایش را آویخت ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی که با پیراهن تیم ملی کشورش فاتح جام جهانی شده بود بعد از دوران فوتبالی 18ساله‌‌ای که با افتخارات و گلهای زیادی همراه بود، اعلام کرد قصد دارد بازنشسته شده و کفش‌هایش را بیاویزد.فرناندو تورس که سال های پایانی فوتبال خود را در لیگ ژاپن و بازی در باشگاه ژاپنی ساگان توسو گذراند ، حالا پس از سپری کردن سال ها بازی در تیم ملی اسپانیا و افتخار آفرینی در ژاپن از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 

فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی که سابقه بازی در تیمهایی مثل اتلتیکو مادرید، لیورپول و چلسی را دارد به صورت رسمی اعلام کرد از فوتبال خداحافظی کرده و بازنشسته خواهد شد.

مهاجم 35ساله اسپانیایی می‌گوید به این نتیجه رسیده که زمان مناسب برای خداحافظی با فوتبال فرا رسیده است. تورس با پیراهن باشگاه ژاپنی ساگان توسو بازنشسته خواهد شد.

تورس با اعلام این تصمیم خود در شبکه‌های اجتماعی، گفت:” می‌خواهم مطلب خیلی مهمی اعلام کنم. بعد از 18 سال پرهیجان، بالاخره زمان آن رسید که به فعالیت فوتبالی‌ام خاتمه بدهم. روز یکشنبه آینده بیست و سوم ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی در ژاپن، در توکیو یک کنفرانس خبری برگزار خواهم کرد و جزئیات را توضیح خواهم داد. به امید دیدار”.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*