رسمی:حمید استیلی هدایت تیم ملی امید را بر عهده گرفت

رسمی:حمید استیلی هدایت تیم ملی امید را بر عهده گرفت ! به گزارش” اسپرت اسکولار ” به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با اعلام کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران انتخاب شد. کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از زحمات فرهاد مجیدی و آرزوی توفیق و موفقیت برای وی، اعلام کرد که به دنبال جلسه اخیر این کمیته،حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم امید ایران برگزیده شد‌.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید 

استیلی قرار است در رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو که از ۱۸ دی تا ۶ بهمن برگزار می‌شود، روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی امید بنشیند.

ملی پوشان امید ایران در گروه سوم این مسابقات با تیم‌های مدعی ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شده اند و کار بسیار سختی برای شکستن طلسم ۴۴ ساله صعود به المپیک و حضور در توکیو دارند.

استیلی اکنون در فدراسیون فوتبال حضور دارد و قرار است به زودی با دستیاران خود جلسه‌ای برگزار کند.

این در حالی است که بعد از جدایی فرهاد مجیدی این خبر شنیده می شد که استیلی عاقبت هدایت تیم امید را به عهده خواهد گرفت. درباره دستیاران حمید استیلی نیز گمانه هایی در حال حاضر وجود دارد و از علیرضا مرزبان و امیرحسین پیروانی به عنوان گزینه هایی دستیاری او نام برده می شود. با حضور حمید استیلی این امکان وجود دارد که از کادرفنی گذشته تیم امید کسانی مثل رضا شاهرودی به این مجموعه اضافه شوند.

دیدگاه‌ها 0

*
*