رسمی:اللهیار 18 ساله  در پی فتح استانبول،به فنرباغچه پیوست

اللهیار-18-ساله--در-پی-فتح-استانبول،به-فنرباغچه-پیوست

رسمی:اللهیار 18 ساله  در پی فتح استانبول،به فنرباغچه پیوست!به گزارش ” اسپرت اسکولار “، اللهیار صیادمنش مهاجم جوان فوتبال ایران که از مدت ها قبل قرارداد او با فنرباغچه ترکیه قطعی شده بود، رسما از سوی این باشگاه معارفه شد.

صیادمنش جوان که با پیراهن استقلال در لیگ هجدهم هفته های درخشانی داشت، در اواسط فصل و با امضای یک تفاهم نامه به سوپر لیگ ترکیه پیوست اما به دلیل شرایط سنی اجازه رونمایی از قرارداد خود را نداشت.

صیادمنش که 2 روز قبل تولد 18 سالگی خود را در ترکیه جشن گرفته بود، 2روز بعد از رسیدن به سن قانونی رسما از سوی باشگاه ترکیه ای معارفه شد تا به این ترتیب لژیونر ایران در یکی از تیم های مطرح فوتبال اروپا و سوپر لیگ ترکیه حضور داشته باشد.

 

الهیار صیادمنش دهم تیرماه 1398 درحالی‌که تنها دو روز از ورودش به نوزدهمین سال  عمرش می‌گذرد پایش ، برای عقد قراردادی 5 ساله با حقوقی کافی به یکی از سه باشگاه پرافتخار ترکیه باز شد. بزرگ‌مرد کوچک فوتبال ایران بالباسی رسمی و موهایی مرتب حضورش را در باشگاه فنرباهچه با گرفتن عکسی اعلام کرد تا تولد دوران جدید فوتبالش را به‌عنوان جوان‌ترین گل زن تاریخ فوتبال ایران به تماشا بگذارد.

امروز خنده‌های از ته دل الهیار ثانیه‌ای کوتاه لبخند را هم به لبان ما هم نشاند تا در روزهایی که همه‌جا خبر از شکایت و بلاتکلیفی است لااقل حضور او به‌عنوان یک لژیونر جوان ایرانی تا حدی باعث دل‌خوشی شود.

قرارداد صیادمنش با فنرباغچه 3 ساله است و حقوق او در این تیم سالیانه 270 هزار دلار خواهد بود؛ باشگاه استقلال نیز پیش از این اعلام کرده بود 850 هزار دلار بابت این قرارداد دریافت کرده است.

 

اگر قصد دارید بدانید او وارد چه باشگاهی شده است کافی است به نام‌هایی اشاره‌کنیم که در تمام این سال‌ها  در این باشگاه حضورداشته‌اند.

هارلود شوماخر جی جی اوکوچاآریل اورتگا، میلان راپاییچ، کنت آندرسون، پیر ون هویدونک، نیکولا آنلکا، استیفن آپیای غنایی، روبرتو کارلوس، میلوش کراسیچ، کلودیو تافارل برزیلی، رابین فان پرسی مهاجم هلندی، آلکس دسوزا برزیلی، دیگو لوگانو کاپیتان وقت اروگوئه، ماتئا کژمان صرب، دانیل گوییزا و حالا الهیار صیادمنش نوجوانی از شهر آمل و جالب است بدانید او به باشگاهی ملحق شده است که این باشگاه هیچ‌وقت به دسته‌های پایین سقوط نکرده است.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*