راه حل برای جدایی طلبان پرسپولیس:بمانید،پیشنهاد داشتید،بروید

راه-حل-برای-جدایی-طلبان-پرسپولیس

راه حل برای جدایی طلبان پرسپولیس:بمانید،پیشنهاد داشتید،بروید ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، علی علیپور و علیرضا بیرانوند دو ستاره ملی‌پوش پرسپولیس هستند که علیرغم شروع تمرینات این تیم طی روزهای اخیر در آن حاضر نشده‌اند و این در حالی است که هر دوی این بازیکنان در قرارداد با باشگاه هستند.

مهاجم پرسپولیس در روزهای پایانی فصل از عزم خود برای حضور در فوتبال اروپا گفت و در این راستا مذاکرات خود را با باشگاه‌های خواهانش دنبال کرده است. با این حال باشگاه با ارائه بندی برای جدایی‌اش، اعلام کرده تنها در صورت پرداخت مبلغ 700هزار دلاری، رضایتنامه او برای باشگاه بعدی را صادر خواهد کرد. موضوعی که اکنون باعث شده تا جدایی این بازیکن در ابهام قرار داشته باشد و موفق به سرانجام رساندن آن نباشد.

 

علیرضا بیرانوند نیز که طی 3 فصل اخیر عملکرد چشمگیری در پرسپولیس داشته و حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را به عنوان دروازه بان شماره یک تجربه کرده، طی دو فصل اخیر بلندپروازی خود برای حضور در فوتبال اروپا را دنبال می‌کند. طی این مدت همواره صحبت‌هایی مبنی بر پیشنهاد چند باشگاه مطرح و البته چند تیم درجه دومی به او پررنگ شده است اما در نهایت با ادامه همکاری‌اش در این تیم ماجرا پایان یافته است. او در این فصل نیز به دنبال دستیابی به پیشنهاداتی بوده که او را به دروازه فوتبال اروپا نزدیک کند.

با این حال در شرایطی که باشگاه در چند مرحله ضرب الاجل پیشنهاد اعلام کرده اما با مذاکرات مثبتی همراه نبوده است. موضوعی که اکنون باعث شده این بازیکن نیز در اقدامی عجیب علیرغم شروع تمرینات این تیم، در آن غایب باشد.

 

موضوع مهم اما در رفتار غیرحرفه‌ای این دو بازیکن پرسپولیس است؛ بازیکنانی که علیرغم قرارداد با پرسپولیس در تمرینات حاضر نشده‌اند و همچنان مدعی هستند به دنبال پیشنهاداتی هستند تا باشگاه را برای دریافت رضایتنامه به نتیجه برساند. با این حال نمی‌توان به رفتار غیرحرفه‌ای آنها خرده نگرفت؛ برخلاف تمام دنیا که بازیکنان تا روزی که تحت قرارداد باشگاه هستند نسبت به اجرای آن تعهد خود را نشان می‌دهند، این دو به بهانه رایزنی برای حضور در فوتبال اروپا، غیبت جبران ناپذیری در تمرینات دارند.

در دنیای فوتبال نمونه‌های روشنی برای نقل و انتقالات باشگاه‌ها وجود دارد. تا جایی که بازیکنان خواهان جدایی حتی با حضور در برنامه‌های اردویی و سفری تابستانه، بعد از توافق در مذاکرات، اردو را ترک کرده و توافق جدید را به عمل می‌آورند.

 

به طور نمونه لوکاکو به عنوان بازیکن منچستریونایتد که در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد نیز این روزها حضوری پررنگ در تمرینات دارد و تنها در صورت توافق در مذاکره، اقدام به ترک اردوگاه تمرینی می‌کند. نمونه آسیایی آن هم عمرعبدالرحمن است که این روزها در حال دنبال کردن پروسه جدایی از الهلال است اما تمرینات خود را در اردوگاه این باشگاه پیگیری می‌کند.

مسلما باشگاه پرسپولیس نیز در صورتی که اقدام لازم در این زمینه را صورت دهد، مانع از ترویج بی انضباطی و عدم تعهد به قرارداد خواهد شد و این بازیکنان قادر هستند در شرایط فعلی با حضور در تمرینات و به طبع آن دنبال کردن مذاکرات خود، هر زمان که به توافق نهایی با باشگاه خواهان خود رسیدند با سود بردن از بند جدایی و برآورده کردن انتظارات باشگاه پرسپولیس، مسیر خود را جدا کنند. موضوعی که البته طی سالیان اخیر با توجه به هجمه‌ای که معمولا با اعتراض نمونه این بازیکنان علیه باشگاه در خصوص جرایم شکل گرفته، مانع از نهایی شدن آن شده است.

 

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

 

راه-حل-برای-جدایی-طلبان-پرسپولیس1

دیدگاه‌ها 0

*
*