رئال مادرید قید جذب کیلیان امباپه را زد!

رئال مادرید قید جذب کیلیان امباپه را زد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از مارکا، بر کسی پوشیده نیست که کیلیان امباپه گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای تقویت خط حمله محسوب می شود. سران رئال از تابستان 2017 که تا یک قدمی جذب این بازیکن پیش رفتند تا به امروز، در این اندیشه هستند تا به هر نحوی که شده، ستاره جوان فرانسوی را به خدمت بگیرند اما پس از مصاحبه هفته گذشته ناصر الخلیفی(مدیر باشگاه پاری سن ژرمن) به این نتیجه رسیده اند که جذب کیلیان امباپه ، مهاجم جوان پی اس جی با توجه به علاقه ی باشگاه متمول پاریسی به حفظ این بازیکن حداقل در تابستان امسال امری غیر ممکن است.

الخلیفی احتمال ماندن امباپه را 200 درصد عنوان کرد و رئال نیز قصد وارد شدن به تنش با پی اس جی را ندارد. در واقع هرچند شرایط پی اس جی نسبت به چند ماه گذشته پرتنش شده و احتمال جدایی ستاره ای چون نیمار از این باشگاه حالا زیاد است اما سران رئال قصد ندارند در چنین وضعیتی باعث ناراحتی بیشتر سران پی اس جی شوند. روابط دو باشگاه از گذشته بسیار خوب است و رئالی ها قصد دارند تا سال دیگر برای جذب امباپه صبر کنند و اسباب نارضایتی سران پاری سن ژرمن را بیش از این فراهم نکنند.

اخبار ورزشی اسپرت اسکولار را از دست ندید.

یک ناکامی دیگر پی اس جی در لیگ قهرمانان، شرایط برای جدایی امباپه را آسان تر خواهد کرد؛ به خصوص که خود بازیکن چندین بار از علاقه اش به رئال مادرید صحبت کرده است. او تا سال 2022 با پی اس جی قرارداد دارد و برنامه رئال، حمله برای جذب او در تابستان 2020 است.

دیدگاه‌ها 0

*
*