ذوب آهن 0 – النصر 0 : صعود شاگردان علی منصور

ذوب-آهن-0---النصر-0--صعود-شاگردان-علی-منصور-از-صدر-گروه--A

ذوب آهن 0 – النصر 0 : صعود شاگردان علی منصور ! به گزارش وب‌ سایت اسپرت اسکولار ، تیم های ذوب آهن اصفهان و النصر عربستان از ساعت 23 در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه قطر به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار در نهایت بدون گل به پایان رسید.

ذوب‌آهن ایران پس از تحولی که در 12 هفته پایانی لیگ برتر داشت در نهایت لیگ هجدهم را با قرار گرفتن در رتبه ششم به پایان رساند ولی عملکرد شاگردان منصور در آسیا نیز چندان چشمگیر نبود  و با دو تساوی و سه برد، با 2 امتیاز بالاتر از النصر عربستان در رده اول جدول گروه A قرار گرفتند و برای صعود به‌عنوان تیم صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی به یک تساوی برابر نماینده ی سعود ها داشتند که در پایان نیز موفق به کسب یک تساوی شدند

شاگردان علیرضا منصوریان با این تساوی 12 امتیازی شده و به عنوان تیم نخست گروه A به مرحله حذفی راه پیدا کردند. ذوب آهن  در مرحله بعد باید به مصاف الاتحاد عربستان بروند. النصر عربستان نیز با این تساوی 10 امتیازی شد به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد.

 

داور وسط : والنتین کووالنکو( از کشور ازبکستان)؛ کمک‌ها: آندری تی ساپنکوف و تیمور گاینولین – داور چهارم: نصرالله کبیروف( از کشور تاجیکستان) – ناظر داوری: ویسوا ناسان کریشنان( از کشورسنگاپور)

داور این دیدار به محمد نژادمهدی( دقیقه 77) از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

ذوب آهن 0 - النصر 0 : صعود شاگردان علی منصور از صدر گروه A

ترکیب ذوب آهن

محمد باقر صادقی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، محمد نژادمهدی ( از دقیقه 81- مجتبی مقتدایی)، حمید ملکی، قاسم حدادیفر، حمید بوحمدان، رضا حبیب زاده ( از دقیقه 76- علیرضا منظمی)، محمدرضا حسینی، محمدرضا عباسی ( از دقیقه 69- علیرضا چراغعلی) و ارسلان مطهری

 

ترکیب النصر

زید البواردی، سلطان الغنام، عمر هوساوی، یحیی الشهری، عبدالرحمن العبید، عبدالله الخبیری ( از دقیقه 73- خالد الغوینم)، حمد آل منصور، عبدالله مادو، فهد الجمیعه ( از دقیقه 87- نواف الفرشان)، عبدالرحمان الدوساری و عبدالله آل سالم

 

دقایق حساس:

دقیقه 4: توپ ارسالی توسط محمدرضا عباسی از سمت راست زمین مسابقه با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شده و از کنار دروازه النصر عربستان راهی بیرون شد.

دقیقه 7: عبدالله آل سالم در موقعیت گلزنی قرار گرفته بود که توپ با شوت پای چپ این بازیکن از کنار دروازه محمدباقر صادقی راهی بیرون شد.

دقیقه 29: حمد آل منصور با توپ برگشتی در پشت محوطه جریمه تیم ذوب آهن اصفهان صاحب موقعیت حساس شده بود که ضربه این بازیکن توسط محمدباقر صادقی در دو مرحله جمع شد.

دقیقه1+45: حمد آل منصور با ضربه سر قصد گلزنی داشت که توپ با ضربه این بازیکن از کنار دروازه تیم ذوب آهن اصفهان راهی بیرون شد.

 

نیمه ی دوم ذوب آهن – النصر :

دقیقه 63: شوت پرقدرت فهد الجمیعه از پشت محوطه جریمه تیم ذوب آهن اصفهان با واکنش زیبای محمدباقر صادقی راهی بیرون شد.

دقیقه 85: عبدالرحمن الدوسری پا به توپ تا پشت محوطه جریمه تیم ذوب آهن اصفهان پیش روی کرده و با شوت قصد گلزنی داشت که ضربه این بازیکن در اختیار صادقی قرار گرفت. .

 

 

اتفاق ویژه

در حالی که پرسپولیس و استقلال نتوانستند در فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیرند و از مرحله گروهی بالا بروند، ذوب‌آهن پس از دو بازی در مرحله پلی‌آف، در دور گروهی نیز موفق ظاهر شد و با سه برد و سه تساوی، بالاتر از قهرمان لیگ حرفه‌ای عربستان قرار گرفت تا به‌عنوان صدرنشین و تنها نماینده ایران راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*