دیگو مارادونا : منچستر یونایتد را صاحب جام قهرمانی می کنم!

دیگو-مارادونا-منچستر-یونایتد-را-صاحب-جام-قهرمانی-می-کنم!

دیگو مارادونا : منچستر یونایتد را صاحب جام قهرمانی می کنم! به گزارش “اسپرت اسکولار”، دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ فوتبال آرژانتین که در حال حاضر در لیگ دسته دوی مکزیک هدایت تیم دورادوس را به عهده دارد، تیمی که اخیراً با اختلافی اندک از صعود به لیگ دسته‌یک این کشور بازماند، می‌گوید می‌تواند اوضاع نه چندان مناسب منچستریونایتد را روبراه کرده و این تیم را به روزهای باشکوه و پرافتخار گذشته‌اش برگرداند.

منچستریونایتد در حال حاضر تحت هدایت اوله گنار سولسشر قرار دارد که بعد از اخراج ژوزه مورینیو از این تیم در اواسط فصل گذشته، به عنوان سرمربی موقت به یونایتد آمد و بعد از چند هفته به عنوان سرمربی دائمی این تیم منصوب شد.

اما مارادونا در مصاحبه با فورفورتو می‌گوید او کسی است که اگر سرمربی‌گری منچستریونایتد در اختیارش گذاشته شود می‌تواند این تیم را به روزهای پرافتخارش برگرداند. مارادونا در این باره گفت:” اگر منچستریونایتد به مربی احتیاج داشته باشد، من برایش بهترین مربی هستم. من می‌دانم که آنها در گوشه و کنار دنیا کلی پیراهن می‌فروشند ولی علاوه بر این باید جامهای قهرمانی هم بدست بیاورند. این کاری است که من می‌توانم برایشان بکنم”.

 

مارادونا در ادامه گفت:” من در یونایتد از آندر هررا خوشم می‌آید. پل پوگبا؟ او به اندازه کافی تلاش نمی‌کند. من قبلا در اولدترافورد بازی کرده‌ام. عجب سر و صدایی بود”.

دیگو مارادونا در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:” من از خیلی وقت پیش، در بین تیم‌های انگلیسی به منچستریونایتد علاقه داشته‌ام. آنها بازیکنان بزرگ زیادی داشتند و در دوران سر الکس فرگوسن تیم بزرگی بودند. ولی در حال حاضر باید بگویم تیم مورد علاقه‌ام منچسترسیتی است. می‌دانم یک هوادار نباید اینطوری تیم عوض کند ولی علتش حضور آگوئرو در سیتی است. من با آگوئرو زیاد صحبت می‌کنم و او در تیم خیلی خوبی بازی می‌کند”.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*