دیوید بکام به دنبال جذب لوییس سوارز

دیوید-بکام-به-دنبال-جذب-لوییس-سوارز

دیوید بکام به دنبال جذب لوییس سوارز ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، دیوید بکام بر خلاف بسیاری از ستاره های دنیای فوتبال علاقه ای به ورود به عرصه مربیگری نداشت و ترجیح داد با خرید امتیاز یک تیم در ایالت متحده، در عرصه های کلان فوتبال همانند تیمداری حضور داشته باشد.دیوید بکام در حال حاضر مقدمات شروع پر قدرت تیم اینتر میامی را فراهم می کند و در این خصوص قصد دارد ستاره های بزرگی چون لوییس سوارز را به خدمت بگیرد.

 

تیم اینتر میامی تحت هدایت ستاره محبوب انگلیسی از سال 2020 فعالیت خود را در MLS آغاز خواهد کرد و دیوید بکام قصد دارد بازیکنان بزرگی که در اواخر دوران حرفه ای خود قرار دارند را مجاب به انتقال به تیمش کند تا از تجربه و درخشش این بازیکنان برای تیم نوپایی چون اینتر میامی استفاده کند.

Esport3 مدعی شد لوییس سوارز، مهاجم 31 ساله بارسلونا یکی از بازیکنانی است که مورد توجه بکام قرار گرفته است. قرارداد سوارز در سال 2021 با بارسلونا به اتمام می رسد و هنوز مشخص نیست آیا آبی اناری ها علاقه ای به تمدید قرارداد با سوارز و حفظ او برای فصول بعد دارند یا خیر.

 

ازین رو بکام به دنبال توافق با لوییس سوارز است تا بتواند در اواخر دوره ی بازی سوارز او را به خدمت بگیرد.

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

با توجه به اینکه بارسلونا به شدت در بازار تابستانی به دنبال جذب یک مهاجم نوک است، احتمال دارد سوارز به تدریج در فصل بعد نیمکت نشین شود و با توجه به واگذاری رایگان وی در صورت پایان قرارداد، ممکن است بارسلونا علاقمند باشد سوارز را در تابستان سال بعد واگذار کند تا از فروش او از منظر مالی سود ببرد و در این شرایط اینتر میامی با قراردادی 4 ساله شاید مقصد بعدی مهاجم اروگوئه ای بارسلونا لقب گیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*