دیسیپلین مجیدی ، رحمتی یا طارق همام نمی شناسد !

دیسیپلین-مجیدی-،-رحمتی-یا-طارق-همام-نمی-شناسد

دیسیپلین مجیدی ، رحمتی یا طارق همام نمی شناسد ! به گزارش “اسپرت اسکولار” ، با اعلام فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، مهدی رحمتی کاپیتان این تیم به دلیل آنچه غیبت غیر موجه در تمرین اعلام شده است، جریمه شد.

اخبار ورزشی استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

مهدی رحمتی روز سه شنبه در تمرین استقلال حاضر نشد و این موضوع را با سرمربی و سرپرست تیم هماهنگ نکرده بود که این موضوع باعث شد تا باشگاه استقلال بعد از پایان تمرین خبر جریمه این بازیکن را روی خروجی سایت خود قرار دهد.

این جریمه برای رحمتی در شرایطی در نظر گرفته شد که فرهاد مجیدی در مدت کوتاه حضور روی نیمکت استقلال نشان داده به شدت به دنبال نظم و انضباط است و با از دست رفتن تمامی جام ها قصد ندارد نظم و انضباط را هم از دست بدهد.

او در اولین دقایق حضور روی نیمکت گادوین منشا را از تیم کنار گذاشت و چند روز بعد اجازه بازگشت این بازیکن را صادر کرد. مجیدی در پایان دیدار با الدحیل اعلام کرد که تا پایان فصل طارق همام از استقلال کنار گذاشته شده است و این بازیکن نمی تواند به تمرینات استقلال اضافه شود.

حالا مهدی رحمتی کاپیتان اول و هم بازی سابق مجیدی سومین نفری است که سرمربی استقلال او را جریمه می کند؛ البته جریمه رحمتی شامل کنار گذاشتن از تیم نمی شود و تنها این جریمه به صورت مالی خواهد بود اما مجیدی که همچنان لقب سرمربی موقت را یدک می کشد نشان داده قصد ندارد در این مدت کوتاه از برخی مسائل کوتاه بیاید و به دنبال موضوعاتی است که در سال های اخیر در استقلال نادیده گرفته شده است.

او در نشست خبری نیز به این موضوع اشاره کرد و گفت که نمی داند چه بلایی بر سر استقلال آمده اما تلاش می کند تا رفتار برخی بازیکنان را اصلاح کند. اتفاقی که می تواند قدم مهمی در آینده کاری مجیدی باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*