دومین خرید تابستانی رئال : لوکا یوویچ به رئال پبوست

دومین-خرید-تابستانی-رئال-لوکا-یوویچ-به-رئال-پبوست

دومین خرید تابستانی رئال : لوکا یوویچ به رئال پبوست ! به گزارش “اسپرت اسکولار”،دقایقی پیش لوکا یوویچ ، پس از ادر میلیتائو به دومین خرید تابستانی  رئال مادرید تبدیل شد که از آینتراخت فرانکفورت راهی مادرید خواهد شد.

 

سرانجام پس از اخبار و شایعات بسیار، امروز باشگاه رئال مادرید رسما اعلام کرد که لوکا یوویچ را از آینتراخت فرانکفورت به خدمت گرفته است. رئال از هفته ها پیش در پی جذب این ستاره صربستانی بود و پس از اینکه بارسا از خرید او منصرف شد، تقریبا کار دشواری برای نهایی کردن انتقال یوویچ نداشت.

رئال یوویچ را با قراردادی 6 ساله به ارزش 60 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر، جذب کرد که 30 درصد این انتقال به باشگاه سابق یوویچ یعنی بنفیکا تعلق خواهد گرفت.

 

این مهاجم 21 ساله فصل گذشته به صورت قرضی با بند خرید دائمی از بنفیکا راهی فرانکفورت شد و پس از ثبت 27 گل در 48 بازی، باشگاه آلمانی بند خرید او را با تنها 12 میلیون یورو فعال کرد.

ابتدا ماه مارچ گذشته و پس از ملاقات فالی رمضانی، ایجنت یوویچ با سران رئال در هتلی در مادرید بود که خبر این انتقال در رسانه های اسپانیایی منتشر شد و پس از سه ماه، همه چیز به حقیقت پیوست.

 

حتی سران فرانکفورت هم تصور نمی کردند یوویچ اینچینین بدرخشد و مورد توجه باشگاهی چون رئال قرار بگیرد و پس از تنها یک سال با رقم 60 میلیون یورو راهی رئال شود. به این ترتیب کهکشانی ها فصل بعد یک مهاجم شماره 9 جدید در تیم خود خواهند داشت که می تواند چالشی کاملا جدی برای کریم بنزما باشد. او دومین گلزن برتر بوندسلیگا پس از روبرت لواندوفسکی بود.

 

رئال پس از نهایی کردن انتقال یوویچ، حالا به دنبال پایان دادن به کار جذب فرلاند مندی و ادن هازارد است.

 

یوویچ اولین مهاجم نوکی است که رئال پس از 10 سال به خدمت می گیرد. در واقع رئال پس از جذب کریم بنزما در سال 2009 از لیون، دیگر به صورت قطعی، مهاجم میانی جذب نکرده بود. چیچاریتو و آدبایور به صورت قرضی از یونایتد و تاتنهام جذب شدند و موراتا و ماریانو نیز بازیکن خود رئال بودند که با فعال شدن بند خرید دائمی، به این باشگاه برگشتند.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*