دلیل موافقت رونالدو با حضور سرمربی جدید یوونتوس! 

دلیل-موافقت-رونالدو-با-حضور-سرمربی-جدید-یوونتوس!

دلیل موافقت رونالدو با حضور سرمربی جدید یوونتوس!  به گزارش ” اسپرت اسکولار ” همانطور که در فینال یورو ۲۰۱۶ در بازی پرتغال برابر هلند مشاهده شد، کریستیانو رونالدو همراه با فرناندو سانتوس ، سرمربی تیم ملی پرتغال در کنار زمین نقش مربی را ایفا می کرد و مشکلی با پذیرش نقش سرمربیگری نداشت . اما حالا به نظر می رسد وی با پست مدیر ورزشی نیز بیگانه نیست و ستاره پرتغالی یوونتوس تصمیم گرفته در فصل نقل و انتقالات تابستانی یوونتوس نقش ایفا کند و در تصمیم گیری های باشگاه در جذب و فروش بازیکنان و کادر فنی تاثیرگذار باشد.

 

رو‌نالدو پس از دیدار فینال لیگ ملت های اروپا مقابل هلند علنا از ماتیاس دی لیخت خواست راهی تورین شود و وی در هفته های اخیر به طور خصوصی از مارسلو و خامس رودریگز نیز چنین خواسته ای داشته است و حالا و بعد از آنکه ساعتی قبل باشگاه یوونتوس خبر از آغاز همکاری با مائوریسیو ساری داد، احتمالا حضور این سرمربی ایتالیایی باب میل رونالدو خواهد بود.

 

رو‌نالدو البته علاقمند بود ژوزه مورینیو سرمربی یوونتوس شود اما بی شک ورود مائوریتسیو ساری نیز با نظر مثبت وی صورت گرفته است. رونالدو رابطه بسیار خوبی با مکس آلگری داشت اما در طول چند بازی در فصل گذشته، وی به تاکتیک های سرمربی ایتالیایی و عدم ارائه نمایش هجومی از سوی تیم وی معترض شد.

 

حالا و با ورود ساری، یوونتوس احتمال مالکیت توپ بالاتری خواهد داشت و این موضوع خوشایندی برای رونالدو است. چرا که رونالدو به کمک اندیشه های هجومی ساری می تواند آزادی عمل بیشتری داشته باشد و رکورد های فردی خود را نیز ارتقا بخشد.“ساری بال” احتمالا فصل بعد تاکتیک اصلی بیانکونری خواهد بود و این اتفاق می تواند به افزایش تعداد گل های رونالدو و حضور بازیکنان بیشتر در بخش هجومی برای کمک به وی یاری رساند.

اخبار داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*