دستیاران استراماچونی ناخواسته معرفی شدند!

دستیاران-استراماچونی-ناخواسته-معرفی-شدند!

دستیاران استراماچونی ناخواسته معرفی شدند! به گزارش ” اسپرت اسکولار ”  باشگاه استقلال با انتشار تصویری از مراسم افتتاحیه اسامی دو تن از دستیاران استراماچونی را به شکلی ناخواسته اعلام کرد.

 

آندره آ استراماچونی که بامداد چهارشنبه در فرودگاه امام خمینی وارد خاک ایران شد ، طی مصاحبه ی کوتاهی از به عهده گرفتن هدایت استقلال تهران اظهار خوشحالی کرد و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره ی آینده ی کاری اش با استقلال ، اظهار داشت که در روز معارفه (پنجشنبه) به سوالات بیشتر پاسخ خواهد داد.

 

استقلالی ها که واکنشی در باره ی معرفی دستیاران ایرانی استراماچونی تا به امروز نداشتند ، روز پنجشنبه با انتشار تصویر صندلی ای که نام  پیروز قربانی و بهزاد غلامپور بر روی آن قرار گرفته بود سهوا نام دستیاران ایرانی استراماچونی را انتشار داد.  از این رو می توان مطمئن بود که این دو نفر قطعا در کادرفنی استقلال در کنار استراماچونی حضور دارند و سال آینده کنار او خواهند نشست.

 

باشگاه استقلال قصد دارد در مراسم معارفه ی استراماچونی ، این دو نفر را که پیش از این اخباری درباره ی انتصاب آنها به عنوان دستیاران سرمربی نام آشنای ایتالیایی استقلال شنیده می شد به صورت رسمی معرفی کند.

 

هواداران استقلال امیدوارندحضور استراماچونی بر روی نیمکت استقلال و مربیگری دستیارانی چون پیروز قربانی و غلامپور ، آغاز فصل جدیدی با عملکردی متفاوت باشد که آبی پوشان بتوانند پس از چند فصل ناکامی، طعم قهرمانی را دوباره بچشند.

 

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*