در چه شرایطی پرسپولیس قهرمان زودهنگام فصل می شود ؟

در چه شرایطی پرسپولیس قهرمان زودهنگام فصل می شود ؟ به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، فرداشب آخرین میزبانی این فصل پرسپولیس در لیگ هجدهم برگزار می‌شود. دیداری که شاید قهرمانی این تیم را هم به همراه داشته باشد و شاگردان برانکو قبل از مهمانی در جم، در ورزشگاه خانگی و مقابل هواداران خودی قهرمانی‌شان را جشن بگیرند.

در صورتی که پرسپولیس برنده شود و سپاهان موفق به شکستِ پدیده نشود، فرداشب قرمزها می‌توانند در آزادی جشن قهرمانی بگیرند. در این صورت پرسپولیس 60 امتیازی می‌شود و اختلاف امتیاز سپاهان با این تیم به بیش از سه امتیاز می‌رسد که در یک بازی باقی‌مانده غیرقابل جبران است.

پرسپولیس حتی در صورت پیروز نشدن در این مسابقه هم شانس قهرمانی دارد. شاگردان برانکو اگر از بازی فردا یک امتیاز کسب کنند، در شرایطی خاص می‌توانند همین فردا شب قهرمان شوند. آن هم اینکه استقلال موفق به شکست نفت آبادان نشود و پدیده هم سپاهان را شکست دهد.

هر چند که در این حالت قهرمانی پرسپولیس روی کاغذ قطعی نیست، ولی بعید است که پدیده در هفته آخر هم اختلاف سه امتیازی با پرسپولیس را جبران کند و هم تفاضل کمترش نسبت به این تیم. در نتیجه در پایان مسابقه با ماشین‌سازی می‌توانند در آخرین میزبانی فصل‌شان حسابی با هواداران به جشن و پایکوبی بپردازند.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*