درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن PSG

درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن PSG : به گزارش “اسپرت اسکولار”، تابستان 2017 نیمار با انتقال 222 میلیون یورویی خود از بارسا به پی اس جی تبدیل به گران ترین بازیکن دنیا شد اما در دو فصل اخیر هرگاه پی اس جی به مقطع حساس فصل رسیده، دچار مصدومیت های طولانی مدت شده و به نوعی تیمش را ناخواسته تنها گذاشته است.

هدف پی اس جی در ابتدای هر فصل، رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است اما با نیمار نیز نتوانسته به این مهم دست یابد.

امروز نشریه لوپاریزین فاش ساخت که اوضاع در رختکن پی اس جی هم خوب پیش نمی رود و اختلافات عمیقی بین نیمار و ستاره های بعضا جوان پی اس جی وجود دارد.

این نشریه حتی فاش ساخت که پس از بازی با مون پولیه(هفته گذشته) بین نیمار و دراکسلر درگیری فیزیکی رخ داده است.

همه چیز از مصاحبه نیمار پس از بازی فینال جام حذفی(شکست پی اس جی از رن) شروع شد. مصاحبه ای که در آن اشاره داشت، بازیکنان جوان به حرف باتجربه ها گوش نمی کنند و پی اس جی از این ناحیه ضربه خورده است.

اخبار ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

درگیری نیمار و دراکسلر در رختکن

گویا پس از شکست ماه گذشته 3-2 مقابل نانت، کیمپمبه که به دلیل غیبت خیلی از ستاره های پی اس جی کاپیتان تیم بود، در بین دو نیمه و پس از خروج توخل به هم تیمی هایش گفته است که توصیه های توخل را عمل نکنند.

پس از بازی با مون پولیه(شکست 3-2 پی اس جی) نیز دراکسلر، ستاره آلمانی، درون رختکن با اعتراض به نیمار گفته است که با دریبل ها و حرکات انفرادی خود به تیم ضرر می زند.

نیمار که از این حرف به شدت عصبانی شده بود، در پاسخ می گوید که تو چه کسی هستی که بخواهی با من اینطور حرف بزنی؟ تنها کاری که انجام می دهی پاس به عقب است و نه هیچ چیزی دیگر. این دو که دست به یقه شده بودند، در نهایت با وساطت توماس توخل و آرتورو هنریک(مدیر ورزشی) یکدیگر را رها می کنند.

شاید این شرایط باعث شود نیمار خیلی زودتر از حد تصور به جدایی از پی اس جی فکر کند و این بار جدی تر به بازگشت به اسپانیا فکر کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*