درگیری شدید گواردیولا و آگوئرو در شب بدشانسی منچسترسیتی

درگیری شدید گواردیولا و آگوئرو در شب بدشانسی منچسترسیتی : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، دیشب دیدار سیتی و تاتنهام در استادیوم اتحاد با تساوی 2-2 خاتمه یافت و سیتیزن ها در شرایطی که بر جریان بازی مسلط بودند، در نهایت نتوانستند در خانه به پیروزی برسند تا همین ابتدا 2 امتیاز حساس را از دست بدهند. در اواسط نیمه دوم بود که اگرچه سیتی نیاز به گل داشت، اما پپ گواردیولا تصمیم گرفت سرخیو آگوئرو را بیرون کشیده و گابریل ژسوس را به جای وی وارد میدان کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

مهاجم آرژانتینی سیتی که هرگز از این تعویض پپ رضایت نداشت، با وی دچار درگیری لفظی شدیدی شد و سرمربی سیتی نیز پاسخ او را با شدت تمام داد تا اتفاقات عجیبی در کنار زمین رخ بدهد. در نهایت با ورود یکی از اعضای کادر فنی سیتی این درگیری لفظی به پایان رسید و سرخیو آگوئروی عصبانی روی نیمکت نشست.

جالب اینجاست در ثانیه های پایانی گابریل ژسوس موفق به گلزنی شد تا گواردیولا و آگوئرو اختلافات را فراموش کرده و یکدیگر را در آغوش بکشند؛ اما غافل از اینکه اتفاقات تلخ فصل قبل لیگ قهرمانان دوباره برای سیتی مقابل تاتنهام تکرار شده و این گل نیز از سوی VAR مردود اعلام شد تا خاصیت این گل تنها پایان اختلافات بین سرمربی و گلزن آرژانتینی سیتی باشد.

سینتی در این دیدار فرصت های فراوانی را از دست داد اما در نهایت نتوانست گل برتری را مقابل تاتنهام به ثمر برساند و بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.

درگیری-شدید-گواردیولا-و-آگوئرو-در-شب-بدشانسی-منچسترسیتی-2
درگیری-شدید-گواردیولا-و-آگوئرو-در-شب-بدشانسی-منچسترسیتی-3
درگیری-شدید-گواردیولا-و-آگوئرو-در-شب-بدشانسی-منچسترسیتی-3-1

دیدگاه‌ها 0

*
*