درگیری با حراست مرد در رختکن فوتبال بانوان(ویدیو)

درگیری با حراست مرد در رختکن فوتبال بانوان : به گزارش اسپرت اسکولار ،دعوا و درگیری در فوتبال بانوان همانند هفته ی گذشته خبر ساز شد. با این تفاوت که در این درگیری حضور نیروی حراست مردان نیز دیده می شد.

دعوا تا حدی پیش رفت که با ضربه ی یکی از مردان حاضر در صحنه به شکم یکی از بازیکنان ، این بازیکن روانه ی بیمارستان شد.

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان پنج‌شنبه، دوم خرداد ماه برگزار شد و در حالی که به نظر می‌رسید دختران فوتبالیست هفته آرامی را پشت سر گذاشتند ، با گذشت چند روز از مسابقات و منتشر شدن فیلم‌هایی از رقابت‌های لیگ مشخص شد حواشی لیگ برتر بانوان همچنان ادامه دارد.

خبرهای ورزشی جنجالی را در اسپرت اسکولار ببینید.

ماجرا از این قرار است که در بازی دو تیم خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام که با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده شیراز به پایان رسید بین اعضای تیم‌ها و بازیکنان پالایش و حراست ورزشگاه محل برگزاری بازی، درگیری فیزیکی شکل گرفته است.

حتی به گفته فاطمه حیاتی، سرمربی تیم ایلام، یکی از بازیکنان تیم ایلام با ضربه ی مشت یکی از آقایان ناچار به اعزام به بیمارستان شده است. او در این باره گفت: “در جریان بازی اعتراضاتی را به داوری داشتیم چون داوری تا حدودی ضعیف بود، اما بعد از اینکه بازی تمام شد، هنوز در زمین چمن بودیم که صدای داد و فریاد آمد و گفتند که در رختکن دعوا شده است. وقتی به رختکن رفتیم، دیدیم یکی از مسئولان حراست ورزشگاه به شکل بدی با بازیکنان من رفتار کرده است و با مشت به شکم “سارینا فرج اللهی” بازیکن شماره ۲۶ تیمم زده است.

حضور مردان در درگیری بانوان فوتبالیست !

 

دیدگاه‌ها 0

*
*