دردسر تازه برای نیمار به دنبال اتهام سنگین آزار جنسی

دردسر تازه برای نیمار به دنبال اتهام سنگین آزار جنسی

دردسر تازه برای نیمار به دنبال اتهام سنگین آزار جنسی : به گزارش “اسپرت اسکولار”، در حدود چند روز پیش، یک زن ادعا کرد که از سوی نیمار مورد تجاوز قرار گرفته است و این بازیکن خیلی شتابزده و زود نسبت به این جنجال بزرگ واکنش نشان داد و برای اثبات بی گناهی خود مدارکی را به نمایش گذاشت که ممکن است با این کار درد سر تازه ای را برای خود رقم زده باشد.

جزئیات مکالمات دردسر آمیز نیمار و ناجیلا ترینداده فاش شد!

نیمار خیلی سریع با انتشار تصاویری از زن مدعی در مورد پرونده تجاوز و همچنین مکالمات شخصی وی با آن فرد خواست ثابت کند که ادعای تجاوز از سوی آن زن صحت ندارد،اما طبق قوانین برزیل این عمل حرکتی مجرمانه به حساب می آید و افشای اسرار شخصی و اسناد افراد در مسائل جنسی دیگر مجازات سنگینی در پی خواهد داشت.

در برزیل ارائه، به اشتراک گذاری، انتقال، فروش، توزیع یا انتشار تصاویر یا فیلم های با محتوای جنسی جرم سنگینی دارد و ممکن است مجازاتی تا پنج سال زندان برای نیمار از سوی دادستانی ریودوژانیرو در نظر گرفته شود.

شرایط دشوار نیمار با انتشار ویدیوی جنجالی دوم

پلیس برزیل تحقیقات خود را در خصوص پرونده نیمار آغاز کرده است. ستاره برزیلی در حال حاضر در تمرینات تیم ملی کشورش در مسیر آماده سازی برای آغاز رقابت های کوپا آمه ریکا 2019 به میزبانی همین کشور حضور دارد و دیروز تصاویر موید آن بود که نیروهای پلیس در تمرینات سلسائو حضور پیدا کرده اند، اما هنوز معلوم نیست حضور آنها مربوط به پرونده نیمار بوده یا موضوع دیگری ارتباط داشته است.

 

خبرهای ورزشی آنلاین را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*