درخشش طارمی در ریو آوه آتش خشم پرتغالی ها را برانگیخت!

درخشش طارمی در ریو آوه آتش خشم پرتغالی ها را برانگیخت! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، درخشش جالب توجه مهدی طارمی در لیگ پرتغال طی سه هفته اخیر اکنون برای او دردسرساز شده است و مورد حمله هواداران اسپورتینگ لیسبون در فضای مجازی قرار گرفته است.

طارمی که در دیدار هفته سوم لیگ پرتغال نمایش درخشانی برابر حریف صاحبنام داشت و با گرفتن سه پنالتی از این تیم، زمینه ساز پیروزی تیمش شد، با خشم هواداران اسپورتینگ مواجه شده است.

این باخت که تبعات بزرگی برای تیم صاحبنام پرتغالی داشت و منجر به کنار گذاشتن سرمربی باتجربه و باسابقه اسپورتینگ شده، با هجوم هواداران این تیم به صفحه مجازی مهدی طارمی همراه شد. مارسل کایزر سرمربی مشهور باشگاه اسپورتینگ لیسبون تنها بعد از چهار بازی از آغاز فصل جدید جایگاهش را از دست داد تا اولین مربی اخراجی پریمیرلیگ پرتغال لقب بگیرد.

مهاجم آماده این روزهای فوتبال ایران در لیگ پرتغال که هفته گذشته در این تیم موفق به ثبت هت تریک شده بود، اینبار آتش بازی خود را با گرفتن سه پنالتی برابر اسپورتینگ تکمیل کرد و البته باعث شد تا کواتس مدافع سرشناس اروگوئه‌ای با اشتباهات خود از زمین بازی نیز اخراج شود.

اکنون هواداران اسپورتینگ با حمله بی سابقه به صفحه اینستاگرامی این بازیکن، ضمن انتقاد از شیوه گرفتن پنالتی او، این مهاجم ایرانی را مورد انتقاد قرار داده‌اند. یکی از عجیب‌ترین کامنت‌های هواداران اسپورتینگ خطاب به این بازیکن این است: امیدوارم مهدی طارمی به ایران برگردد و کشته شود! او یک فریبکار (دایو زن) حرفه‌ای است.

ویدیوی هت تریک و پنالتی مهدی طارمی در بازی ریوه آوه-آوس

در ادامه :

مهدی طارمی که پیش از این در فوتبال ایران و در ترکیب پرسپولیس نیز موفق شده بود بارها از مدافعان حریف پنالتی بگیرد و با حرکات انفجاری و غیرقابل پیش بینی خود در لیگ ستارگان نیز در این مساله موفق ظاهر شده، این روزها به کابوس لیگ پرتغال تبدیل شده است و البته این نکته را نباید فراموش کرد که طارمی با رفتارهای خود چندان غریبه با این کامنت‌ها و تهدیدها نیست و مشکلی با آن نخواهد داشت.

طارمی که در 27 سالگی در نهایت به رویای حضورش در فوتبال اروپا دست یافته، پیش از این مدعی شده بود ریوآوه یکی از اهداف اوست و به دنبال این خواهد بود با درخشش در این تیم، فضای حضور در تیم مطرحی را در قاره سبز برای خود فراهم سازد. او اکنون با درخشش در ترکیب تیمش و تاثیر بالا در نتایج و گل‌هایی که آنها به ثمر رسانده‌اند، امیدوار است این هدف برایش تحقق یابد.

طارمی که طی سه هفته اخیر درخشش انکارناپذیری در ترکیب ریوآه داشته اما به نظر می‌رسد با تداوم این روند فاصله چندانی برای دستیابی به رویای خود نداشته باشد و بتواند حتی در نیم فصل شانس جابجایی مجددی برای انتقال به تیمی جذاب‌تر را برای خود فراهم کند.

مهاجم ایرانی ریوآه در پایان هفته سوم توجه بیشتر سایت‌ها را به خود جلب کرده و از دید هواسکورد نیز در جمع برترین‌های هفته قرار گرفته است. او اکنون به ثبت سه گل و گرفتن پنج پنالتی در جمع برترین‌های فصل لیگ پرتغال در سه هفته ابتدایی لیگ قرار دارد و باید دید در آینده چه اتفاقی برای او قابل تصور خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*