درخشش ادامه دار مهرداد محمدی در لیگ پرتغال

درخشش ادامه دار مهرداد محمدی در لیگ پرتغال : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، در یکی از مسابقات هفته چهارم لیگ برتر پرتغال، تیم آوس که مهرداد محمدی را مثل هر سه دیدار گذشته‌اش به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه خانگی خود مقابل فامالیکائو رده سومی قرار گرفت.

یاران محمدی که هفته قبل شکست سنگینی برابر ریو آوه متحمل شده بودند، امشب هم شروع خوبی برابر فامالیکائو نداشتند و در دقیقه ۱۴ با گلزنی پرز دروازه خود را باز شده دیدند.

اما باز هم درخشش ستاره ایرانی سرنوشت آوس را تغییر داد و در دقیقه ۲۸ بعد از استارت سریعی که مهرداد محمدی از میانه زمین زد و در آستانه تک به تک شدن با دروازه‌بان فامالیکائو بود، لایون لوسینا پشت محوطه جریمه خودی روی او خطا کرد تا با کارت قرمز مواجه شود.

مهرداد محمدی که توانسته بود یک ضربه ایستگاهی منجر به اخراج مدافع حریف را بگیرد، از این فرصت نهایت استفاده را برد و با شوت استثنایی پای چپ که دروازه‌بان فامالیکائو را فریب داد، توپ را از کنار دیوار دفاعی حریف عبور داد تا گل تساوی را به ثمر رساند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

درخشش-ادامه-دار-مهرداد-محمدی-در-لیگ-پرتغال2

در ادامه :

با وجود اینکه فامالیکائو ۱۰ نفره شده بود، اما توانست در دقیقه ۵۸ با گلزنی فابیو مارتینز از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند و در دقیقه ۸۶ توسط اندرسون سومین گل را بزند؛ در دهمین دقیقه وقت‌های تلف شده آوس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما در نهایت این تیم در شب گلزنی مهرداد محمدی با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد و با ۳ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول لیگ برتر پرتغال ماند.

مهرداد محمدی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر پرتغال دو گل زده، یک پاس گل داده و روی یک گل دیگر تاثیر گذاشته بود که امشب نیز توانست سومین گل خود در این فصل را به ثمر رساند و در رده دوم دوم بهترین گلزنان قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*