خواسته ی عجیب استراماچونی،دلیل منتفی شدن حضور در استقلال

خواسته ی عجیب استراماچونی،دلیل منتفی شدن حضور در استقلال ! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، بعد از پایان لیگ هجدهم نام آندره آ استراماچونی به عنوان گزینه اصلی هدایت استقلال مطرح شد و در این بین امیرحسین فتحی با حضور در ترکیه یک جلسه هم با او و مدیربرنامه‌هایش برگزار کرد.
در همان روز های نخست مذاکرات استقلال تهران با آندره آ استراماچونی اخباری حاکی از مذاکره ی استراماچونی با باشگاه باشاک شاهیر ترکیه شنیده می شد که با به توافق نرسیدن مذاکرات استراماچونی با باشاک شاهیر سرانجام احتمال قبول هدایت استقلال از سوی استراماچونی قوت گرفت در نهایت قرار بر این شد که استراما چونی پس از 48 ساعت موافقت نهایی خود اعلام کند.

اما در شرایطی که قرار بود استراماچونی ساعت ١٢ امروز به مدیران استقلال خبر بدهد که آیا هدایت این تیم را می پذیرد یا نه این اتفاق نیفتاد تا حضور این مربی ایتالیایی در جمع آبی پوشان رسما منتفی شود.

اخبار ورزشی مهم را در اسپرت اسکولار دنبال کنید.

گفته می شود استراماچونی برای عقد قرارداد با استقلال خواسته عجیبی داشته که این موضوع مذاکرات بین طرفین را به بن بست رسانده است، موضوعی که ممکن است در روزهای آینده مدیران این باشگاه در مورد آن صحبت کنند.

نکته مهم ماجرا این است که مدیران استقلال از سه چهار روز پیش با توجه به تردید و اخبار ضد و نقیض از استراماچونی به این یقین رسیده بودند که استراماچونی هدایت این تیم را نخواهد پذیرفت و به همین دلیل بدون اتلاف وقت مذاکره با گزینه های دیگر را آغاز کرده اند.

مدیران استقلال در تلاش هستند تا قبل ازشروع تمرین ها تکلیف سرمربی این تیم را روشن کنند ضمن اینکه فعالیت آبی ها در فصل نقل و انتقالات هم در حال پیگیری است.

دیدگاه‌ها 0

*
*