خلاصه فینال قهرمانی آسیا ایران 3 – استرالیا 0+ویدیو

خلاصه فینال قهرمانی آسیا ایران 3 – استرالیا 0 : تیم های ایران و استرالیا با گذر از تمام رقیبان خود را به فینال والیبال قهرمانی آسیا رساندند.

شاگردان کولاکوویچ روز گذشته در دیداری پرحاشیه از سد کره جنوبی گذشتند و امروز هم با تحمیل باخت به حریف سبزپوش، جام قهرمانی را برای سومین بار از آن خود کردند.

این اتفاق اولین بار سال 2011 در همین سالن آزادی تهران با مربیگری ولاسکو رخ داده بود و دومین بار هم در دوبی و سال 2013 ایران قهرمان آسیا شد.

استرالیا که یک بار در دور گروهی توانسته بود ایران را 3-1 شکست دهد و تنها باخت شاگردان کولاکوویچ در این تورنمنت را رقم بزند، امروز حرف خاصی برای گفتن نداشت و در 3 ست متوالی شکست خورد.

نکته جالب این مسابقه حضور پرتعداد هواداران در سالن بود. این در حالی است که از ابتدای تورنمنت تاکنون، سالن هرگز پر از تماشاگر نبود، اما امروز تمام صندلی ها به تسخیر ایرانی ها درآمد و جو سنگین سالن هم کمک زیادی به بلندقامتان ایرانی برای کسب این پیروزی کرد.

ایران با ترکیب امیر غفور، سعید معروف، محمدرضا حضرت پور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور و علی اصغر مجرد بازی را آغاز کرد و تا پایان هم کار خود را با همین نفرات ادامه داد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید   

دیدگاه‌ها 0

*
*