خلاصه بازی چلسی 4 – آرسنال 1 (فینال لیگ اروپا)

چلسی-4---آرسنال-1-چمیونز-لیگ-در-دستان-آبی-های-جزیرهh

خلاصه بازی چلسی 4 – آرسنال 1 (فینال لیگ اروپا) : شاگردان مائوریسیو ساری با ارائه ی یک نمایش مقتدرانه و بی نظیر توانستد با گذر از سد توپچی های لندن و 4 گل تماشایی فصل را با قهرمانی در لیگ اروپا به پایان برسانند.

دقایق ابتدایی بازی آرام دنبال شد و اولین فرصت بازی در دقیقه 8 برای آرسنال ایجاد شد. ارسال مایتلند نایلس با دفع کپا همراه بود و در ادامه ضربه اوبامیانگ به بیرون رفت.

در ادامه باز هم جریان بازی آرام دنبال شد و دو تیم بیشتر مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه 27 این گرانیت ژاکای سوییسی بود که شانس خود را برای باز کردن دروازه چلسی امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه پتر چک به بیرون رفت.
در دقیقه 34 امرسون فرصت خوبی برای باز کردن دروازه آرسنال داشت اما ضربه او با مهار سنگربان باتجربه توپچی ها همراه شد.

در دقیقه 40 و با همکاری پدرو و ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با عکس العمل تماشایی پتر چک همراه شد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل در نیمه نخست رضایت دادند.

اما چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا به گل رسید. امرسون ارسال خطرناکی روی دروازه آرسنال داشت و ژیرو موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای گل اول را به نام خود ثبت کند.

 

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*