خلاصه بازی خاطره انگیز ایران 0 و اسپانیا 1

خلاصه-بازی-خاطره-انگیز-ایران-0-و-اسپانیا-1

خلاصه بازی خاطره انگیز ایران 0 و اسپانیا 1: در چارچوب هفته دوم رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی اسپانیا موفق شد، شاگردان کی روش را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.
در نتیجه ی این بازی تیم ملی پرتغال و اسپانیا از گروه خود صعود کردن و مراکش و ایران در مرحله ی گروهی حذف شدند.

ترکیب تیم ملی ایران:
علیرضا بیرانوند، سید مجید حسینی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی، کریم انصاری‌فرد، وحید امیری، مهدی طارمی، سردار آزمون

ترکیب تیم ملی اسپانیا:
داوید دخه آ، دنی کارواخال، جرارد پیکه، سرخیو راموس، جوردی آلبا، بوستکس، آندرس اینیستا، داوید سیلوا، ایسکو، واسکز و دیگو کاستا

تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش دفاع خوب و جانانه ای را در نیمه نخست انجام داد و توانست نیمه نخست را با تساوی صفر – صفر به رختکن برود. در ۴۵ دقیقه اول، شاگردان کی روش دفاع مطلق را در دستور کار خود قرار دادند و حتی در صحنه هایی نیز به دروازه دخه آ یورش بردند اما تجربه راموس و پیکه سبب شد تا نیمه اول با نتیجه صفر – صفر به اتمام برسد.

در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ماتادورها ( لقب تیم ملی اسپانیا ) بود و درخشش بیرانوند سبب شد تا دقیقه ۵۴ کماکان بازی مساوی باشد اما در صحنه ای عجیب و با برخورد توپ به پای کاستا، این بازیکن گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا آب سردی بر پیکره تیم ملی ایران باشد.
در ادامه هم یوزهای جوان از لاک دفاعی خارج شدند و حتی در دقیقه ۶۲ سعید عزت اللهی موفق شد دروازه دخه آ را باز کند اما داور این صحنه را آفساید گرفت و در پایان سبب شکست تیم ملی فوتبال کشورمان شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*