خط دفاع نامید کننده ی رئال،عامل نتیایج ضعیف شاگردان زیدان

خط دفاع نامید کننده ی رئال،عامل نتیایج ضعیف شاگردان زیدان : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، فصل برای رئال مادرید دور از حد انتظار آغاز شده و تساوی شب گذشته مقابل ویارئال باعث شده در همین ابتدای کار فاصله تیم زین الدین زیدان با صدر جدول به 5 امتیاز برسد.

اما بی شک مهم ترین دلیل این نتایج عجیب، دریافت گل های فراوان بوده است. از ابتدای تابستان کهکشانی ها در ده مسابقه 22 گل دریافت کرده و رکورد ضعیف 2.2 گل در هر بازی را به ثبت رسانده اند. این تیم فقط در دیدار دوستانه مقابل سالزبورگ موفق به ثبت کلین شیت شده و در دیگر بازی ها دروازه این تیم باز شده است. در فصل جاری از 26 ضربه ای که به سمت دروازه رئال مادرید زده شده، 4 بار دروازه آنها باز شده و از 43.2 درصد ضربه در چارچوب، رقم عجیب 36.3 تبدیل شدن به گل ثبت شده است.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید  

 

خط-دفاع-نامید-کننده-ی-رئال،عامل-نتیایج-ضعیف-شاگردان-زیدان

تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید در این فصل نمایش خوبی نداشته و در بسیاری از بازی های دوستانه و رسمی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. اما مدافع رئال مادرید همچون سرخیو راموس و رافائل واران نیز عملکرد چندان خوبی در این مدت از خود نشان نداده اند و به همین دلیل رئال مادرید مشکلات زیادی را در خط دفاعی تجربه کرده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*