خبر خوش برای پرسپولیسی ها:تمدید همه ی قراردادها؟

خبر-خوش-برای-پرسپولیسی-هاتمدید-همه-ی-قراردادها

خبر خوش برای پرسپولیسی ها:تمدید همه ی قراردادها؟ به گزارش “اسپرت اسکولار”، طی روزهای اخیر و بعد از پایان فصل هجدهم که با قهرمانی مجدد پرسپولیس همراه بوده، یکی از دغدغه های طرفداران سرخ پوشان پایتخت مسئله ی تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی این تیم در پنجره ی نقل و انتقالات این فصل است.

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به شرایط باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان کنونی مدعی شد تمامی آنها با باشگاه قرارداد دارند.

بازیکنانی همچون کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده و… از جمله نفراتی بودند که گفته می‌شود باشگاه به دنبال تمدید قرارداد آنهاست اما ایرج عرب می گوید همه بازیکنان پرسپولیس با این باشگاه قرارداد دارند.

عرب درباره ی قرار داد شجاع خلیل زاده نیز تاکید می کند که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس همچنان برای فصل آتی قرار داد دارد ولی برای فصول آینده باید دید قصد این بازیکن برای ادامه ی همکاری به چه صورت است.

مدیر عامل پرسپولیس حتی درباره ی بشار رسن نیز اظهار داشت که این بازیکن نیز با باشگاه قرار داد دارد  و می‌گوید مسائلی به توافقنامه باشگاه پرسپولیس و این هافبک عراقی مرتبط است که شاید به ادامه همکاری منجر نشود.

آیا خبرهای ورزشی امروز را می دانید؟

دیدگاه‌ها 0

*
*