خبر بد برای پرسپولیسی ها : طارمی و رضاییان نمی آیند!

خبر بد برای پرسپولیسی ها : طارمی و رضاییان نمی آیند! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، مهاجم سابق پرسپولیس که به همراه این تیم موفق به کسب عنوان آقای گلی و قهرمانی لیگ شده بود، همچنان امیدوار به حضور در فوتبال خارج از ایران است و بر این اساس قصد بازگشت به جمع سرخپوشان را ندارد. مهدی طارمی که بعد از یک و نیم فصل حضور در الغرافه اکنون بازیکن آزاد به شمار می‌آید و در این بین پیشنهاداتی از لیگ قطر و دو تیم اروپایی نیز در دست دارد، به دنبال این است تا بعد از درخشش طی دیدارهای اخیر ملی، فوتبال خود را همچنان در سطح بین المللی دنبال کند.

موضوعی که البته باعث ناراحتی این بازیکن و واکنش او به آن شده، مربوط به ادعای برخی رسانه‌ها در خصوص گفتگو با پرسپولیس و درخواست پیشنهاد 600هزار دلاری است. موضوعی که به هیچ عنوان مطرح نشده و نه مدیران پرسپولیس موفق به مذاکره با این بازیکن شده‌اند و نه طارمی چراغ سبزی به بازگشت داده تا در خصوص پیشنهاد مالی‌اش صحبت به میان بیاید.

طارمی برای سومین فصل به دنبال این است تا فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و با توجه به شرایط سنی‌اش به خوبی آگاه است که تنها 4-3 فصل دیگر شاید این فرصت نصیب او شود تا به این روند و البته مورد توجه بودن در فوتبال خارج از ایران ادامه دهد و نمی‌خواهد با بازگشت دوباره، این شانس را در این مقطع از دست بدهد.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیگر بازیکنی که نام او برای پرسپولیس مطرح شده و حتی گفته شده مذاکراتی نیز دراین زمینه ترتیب داده شده، رامین رضاییان است. رضاییان نیز همانند فصول گذشته، در نقل و انتقالات تمرینات اختصاصی و البته تفریح و استراحت خود را در خارج از ایران برگزار می‌کند و در حال حاضر در ایران حاضر نیست. تا به این لحظه نیز صحبتی با او به صورت مستقیم برای بازگشت به ایران و پرسپولیس مطرح نشده است. رضاییان که فصل گذشته و بعد از جام جهانی وضعیت نامشخصی داشت، بی میل نبود تا دوباره به پرسپولیس بازگردد اما در آن مقطع مدیران تیم هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادند و حتی رایزنی با برانکو ایوانکوویچ برای این مساله نداشتند. تا جایی که او پیشنهاد مالی مناسب تراکتورسازی و همبازی شدن با سه کاپیتان تیم ملی را امیدوار به چراغ سبز پرسپولیس رد کرد.

رضاییان در نهایت راهی لیگ ستارگان شد و در تیم نه چندان مطرح الشحانیه حضور یافت. نمایش درخشان و چشمگیر او در این تیم اما اکنون باعث شده تا چند تیم لیگ قطری و اروپایی بار دیگر پیشنهاداتی برای او مطرح کنند. کما اینکه الشحانیه نیز با پیشنهاد مالی بهتری در انتظار است تا او فصل آینده را نیز با پیراهن آبی این تیم ادامه دهد. مدیران پرسپولیس تا به این لحظه موفق به مذاکره و صحبت با این بازیکن نشده‌اند و تنها در گفتگو با مدیربرنامه این بازیکن نظرش را جویا شده‌اند که با پاسخ روشنی از سوی مدیربرنامه او همراه نشده است. با این حال چیزی که به واقعیت نزدیک‌تر است عدم بازگشت رامین رضاییان به فوتبال ایران برای فصل آینده است. بازیکنی که اکنون حداقل در فوتبال قطر مشتریانی برای خود دست و پا کرده و از نظر مالی نیز شرایط بهتری در صورت ادامه حضور در انتظار او خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*