حرکت ناشایست بازیکن شیلی با جیمی جامپ اوروگوئه ای

حرکت ناشایست بازیکن شیلی با جیمی جامپ اوروگوئه ای : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، دو تیم اروگوئه و شیلی دیشب در سومین و آخرین روز بازی‌های گروه C رقابتهای کوپا آمه‌ریکا به مصاف هم رفتند و اروگوئه با گلزنی و درخشش ادینسون کاوانی ، بازیکن حال حاضر پاری سن ژرمن ، با نتیجه 1-0 موفق به غلبه بر حریف شد و به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

اما ورود یکی از هواداران اروگوئه به زمین در نیمه دوم این بازی جنجالهای زیادی در میدان بوجود آورد که دقایقی از بازی دستخوش تنش های حاصل از این اتفاق شد.

در نیمه دوم و در دقیقه 73 بازی بود که یکی از هواداران اروگوئه خود را به زمین چمن رساند و در حالیکه ماسک مرغ بر سر داشت شروع به دویدن در زمین مسابقه کرد. چیزی حدود ده ثانیه بعد، گونزالو خارا، بازیکن شیلی پایش را جلوی این جیمی‌جامپ اروگوئه‌ای گذاشت و او را سرنگون کرد تا مامورین حراست استادیوم به او رسیده و به بیرون از زمین هدایتش کنند.

اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

حرکت-ناشایست-بازیکن-شیلی-با-جیمی-جامپ-اوروگوئه-ای2-1

 

اما این حرکت گونزالو خارا، اعتراض شدید بازیکنان اروگوئه را به دنبال داشت. رهبر این اعتراضات لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا بود که از داور مسابقه به دلیل رفتار نامناسب و غیر انسانی گونزالو خارا اخراج بازیکن شیلی را می‌خواست.

 

حرکت-ناشایست-بازیکن-شیلی-با-جیمی-جامپ-اوروگوئه-ای3-1

بعد از این صحنه تا مدتی بین بازیکنان شیلی و اروگوئه تنش و درگیری برقرار بود چرا که لوئیس سوارز که به شدت عصبانی به نظر می‌رسید خواهان تنبیه بازیکن شیلی از سوی داور مسابقه بود.

حرکت-ناشایست-بازیکن-شیلی-با-جیمی-جامپ-اوروگوئه-ای3-1

دیدگاه‌ها 0

*
*