جزئیات فاش شده از ماجرای نیمار و مدل برزیلی در هتل پاریس

جزئیات-فاش-شده-از-ماجرای-نیمار-و-مدل-برزیلی-در-هتل-پاریس

جزئیات فاش شده از ماجرای نیمار و مدل برزیلی در هتل پاریس : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، تصویر منتشر شده از نیمار در یکی از هتل های شهر پاریس نشان می دهد این بازیکن برزیلی با نایلا ترینداد مدل برزیلی درگیر شده است.

 

هفته گذشته نایلا ترینداد با شکایت در دادگاه سائوپائولو مدعی شد که نیمار در یکی از هتل های پنج ستاره در شهر پاریس ، او را مرد تجاوز و آزار جنسی قرار داده است. اما نیمار در جریان این ماجرا ، با انتشار ویدیو و اسنادی که ماجرا را به نحوی دیگر روایت می کرد ، سعی در تبرئه کردن خود و تکذیب این شایعات داشت که البته این انتشار اسناد و محتوای جنسی طبق قانون برزیل قطعا برای او درد سر ساز خواهد شد.

 

روز گذشته نیز معاون فدراسیون فوتبال برزیل در صحبت هایی مدعی شد ویدیویی از نیمار وجود دارد که می تواند شرایط این ادعا را برای این ملی پوش برزیل سخت کند.

با این حال صبح دیروز یک ویدیو که به صورت مخفی توسط نایلا از داخل اتاقش در هتل ثبت شده است در اختیار رسانه ها و فضای مجازی قرار گرفته است که نشان می دهد ابتدا نایلا با یک بطری به سوی نیمار حمله می کند.

این ویدیو نشان می دهد نیمار و مدل برزیلی ابتدا بدون درگیری بر روی تخت اتاق می نشینند و پس از لحظاتی با هم درگیری پیدا می کنند. بر اساس این ویدیو پس از که نیمار به زبان برزیلی از نایلا درخواست شرم آور می کند، برای نخستین بار نایلا پس از شنیدن این خواسته نیمار به شدت واکنش نشان می دهد و به وی حمله می کند.

 

صحبت های ترجمه شده نایلا نشان می دهد او در حین حمله به نیمار می گوید: من می خواهم به تو ضربه بزنم چون تو دیروز من را ترک کردی. به هرحال آنچه در ویدیو به وضوح مشهود است، ابتدا نایلا به نیمار حمله می کند که این موضوع می تواند به نفع ستاره برزیلی پاریسن جرمن باشد، زیرا این اتفاق خود به خود می تواند موضوع تجاوز جنسی را رد کند. حتی نیمار می تواند امیدوار باشد که رای دادگاه به نفع وی صادر شود.

اکنون باید منتظر دستگاه های قضایی کشور برزیل در خصوص انتشار این ویدیو و اتهاماتی که به نیمار ربط داده شده است، چه واکنشی نشان می دهند و آیا ادعای نایلا ترینداده در خصوص ستاره ی برزیلی به اثبات خواهد رسید و او را از میادین فوتبال دور خواهد کرد یا خیر.

 

نیمار با ویلچر برای بازجویی وارد دادستانی برزیل شد!

دیدگاه‌ها 0

*
*