جای خالی اشکان دژاگه در فهرست تیم ملی!

جای-خالی-اشکان-دژاگه-در-فهرست-تیم-ملی!

جای خالی اشکان دژاگه در فهرست تیم ملی! به گزارش “اسپرت اسکولار”، لیست ارائه شده از سوی ویلموتس به فدراسیون فوتبال گلچینی از لیست بازیکنان قبلی تیم ملی در دیدار های جام جهانی و جام ملت های آسیا است و این اتفاق به دلیل عدم شناخت کافی ویلموتس از بازیکنان و خصوصیات فردی و تیمی آنهاست.اما نکته ی قابل توجه در لیست ویلموتس عدم حضور نام  اشکان دژاگه است .عدم حضور اشکان دژاگه در لیست تیم ملی در دو بازی با سوریه و کره جنوبی در نوع خود جالب است.

 

پرهان خانلری پزشک تیم ملی فوتبال با اشاره به مصدومیت اشکان دژاگه و سامان قدوس گفت: با هماهنگی کادر پزشکی و به دلیل آسیب دیدگی، دژاگه و قدوس در این اردو تیم ملی را همراهی نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: این دو بازیکن به دلیل مصدومیت‌هایی که داشتند، نیاز به استراحت داشته و هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌اند. از همین رو، کادر پزشکی پس از هماهنگی با سرمربی تیم ملی تشخیص داد تا این دو بازیکن در اردوی اخیر تیم ملی حضور نداشته باشند.

 

اشکان دژاگه در حالی این بار به اردوی تیم ملی دعوت نشده است که در سال های اخیر همواره یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی بود و سال های سال است که بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو دارد. او حتی با وجود مصدومیت هم به اردوی تیم ملی دعوت می شد و روی نیمکت می نشست که این اتفاق در جام جهانی 2018 رخ داد.

اشکان دژاگه به اردوی تیم ملی دعوت نشد اما همبازی او یعنی مسعود شجاعی یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی برای دو بازی یاد شده خواهد بود.  به نظر می رسد کاپیتان سال های اخیر تیم ملی به پایان راه در تیم ملی رسیده است. بازیکنی که با تیم تراکتورسازی قرارداد دارد و فصل آینده هم در این تیم توپ خواهد زد و البته باید به این نکته اشاره کرد اشکان دژاگه در فصل اخیر یکی از بازیکنان خوب تراکتور سازی بوده است.

 

خبرهای ورزشی بیشتر را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*