جایزه ی مرد سال آسیا،حق مسلمی که به بیرانوند نرسید!

جایزه ی مرد سال آسیا،حق مسلمی که به بیرانوند نرسید! به گزارش ” اسپرت اسکولار ” دروازه بان ملی پوش ایرانی باشگاه پرسپولیس ، علیرضا بیرانوند با وجود قرار گرفتن در بین سه بازیکن برتر سال آسیا ، عنوان نخست این عنوان را به اکرم عفیف ملی پوش تیم ملی قطر واگذار کرد و از کسب این عنوان بازماند .

در همین رابطه ، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان درباره انتخاب مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: علیرضا بیرانوند دروازه‌بانی در کلاس جهانی است و همگان دیدند نمایش خیره‌کننده و ارزشمند بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تحسین کارشناسان جهانی را به دنبال داشت، ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا او را ندید!

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: سال ۲۰۱۸ باید قطعاً بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا می‌شد و مانند امسال لابی‌های ناجوانمردانه و مغایر با روح ورزش از سوی برخی کشورهای عربی و انتخاب های جهتدار AFC به راحتی حق فوتبال ایران را در چنین موقعیت‌هایی تضییع می‌کند.

جدید ترین اخبار ورزشی  روز ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید 

احمدی در ادامه ی توضیحات خود افزود: حضور علیرضا بیرانوند در جمع سه بازیکن برتر آسیا مایه مباهات فوتبال ایران و هواداران پرشمار ورزش و فوتبال ملی است و قطعاً این انتخاب‌های نامنصفانه ذره‌ای از ارزش‌های او کم نمی‌کند و همچنان بهترین دروازه‌بان آسیاست.

معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه  خاطر نشان کرد: حمایت از چهره‌های ورزشی و قهرمانان ورزشی مسئولیت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و برای حفظ شأن و منزلت آنها هر گونه پیگیری و حمایت لازم انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*