توافق اولیه ی استراماچونی با آبی پوشان پایتخت

توافق-اولیه-ی-استراماچونی-با-آبی-پوشان-پایتخت

توافق اولیه ی استراماچونی با آبی پوشان پایتخت ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، باشگاه استقلال در نهایت تهران در واپسین ساعات روز شنبه ، اعلام کرد که آندره استراماچونی موافقت اولیه ی خود را برای هدایت نیمکت استقلال اعلام کرده است ، و توافق اولیه ی باشگاه استقلال با این سرمربی حاصل شده است ، و به زودی قرار داد بین طرفین به امضا خواهد  رسید.

 

باشگاه استقلال در آخرین اطلاعیه خود در این باره نوشت:

“بنا به اعلام امیرحسین فتحى مدیرعامل باشگاه استقلال مذاکرات این باشگاه با گزینه‌های موردنظر جهت انتخاب سرمربی فصل آینده تیم استقلال همچنان ادامه دارد.

طبق اطلاع‌رسانى قبلی سایت رسمى باشگاه قرار بود امروز نتیجه نهایی مذاکره با آقای استراماچونی اعلام شود. جهت اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم به اطلاع می‌رساند توافقات اولیه با این مربى ایتالیایى انجام شده و مذاکرات درباره برخی بندهای قرارداد توسط نمایندگان طرفین در حال پیگیرى است. باشگاه استقلال وظیفه خود می‌داند که بیشترین وسواس و دقت را در این مورد اعمال کند تا مشکلات قراردادهای گذشته تکرار نشود.

ضمناً آقای آندره‌آ استراماچونی تا این لحظه هیچ مصاحبه‌ای درباره وضعیت همکاری خود با تیم استقلال انجام نداده‌اند و اخباری که از قول ایشان منتشر می‌شود، صحت ندارد.

بدون تردید متانت و شکیبایى هواداران واقعى و فهیم استقلال منجر به سرعت و دقت در انجام این مهم خواهد شد.”

صحبت های فتحی گواهی این امر است که که استقلالی ها تایید نهایی را از این سرمربی ایتالیایی گرفتند و حالا بعد از جلسه با فرهاد مجیدی در روز شنبه به دنبال این هستند تا جزییات قرارداد این سرمربی ایتالیایی را نهایی کرده و مراسم معارفه را برگزار کنند.

به این ترتیب و با توجه به صحبت های صبح شنبه کامران منزوی به نظر می رسد قرارداد استقلال با استراماچونی در تاریخ 13 خرداد رسمی و امضا شود تا سرمربی جدید استقلالی ها کار خود را در این تیم با 48 ساعت تاخیر آغاز کند.

 

خبرهای ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*