تهدید مدیر برنامه ی حسینی به شوراندن هواداران استقلال!

تهدید-مدیر-برنامه-ی-حسینی-به-شوراندن-هواداران-استقلال!

تهدید مدیر برنامه ی حسینی به شوراندن هواداران استقلال! به دنبال ضرب الاجلی که باشگاه استقلال برای سیدحسین حسینی درنظر گرفت و از این دروازه بان خواست هرچه زودتر تکلیف قراردادش را روشن کند، مدیربرنامه این بازیکن راهی باشگاه استقلال شد تا دلیل این ماجرا را جویا شود.

 

در صحبت هایی که میان مدیربرنامه حسینی و مدیران باشگاه استقلال انجام شد، مسئولان استقلال بازهم حاضر به پذیرش پیشنهاد مالی عجیب حسینی که از سوی مدیربرنامه هایش مطرح شده بود، نشدند و در نهایت مدیربرنامه های حسینی با چهره ای برافروخته و درحالی که نیمچه تهدیدی هم در لحن صحبت هایش دیده می‌شد به مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرد که اگر با حسینی تمدید نکنید هواداران را علیه شما می‌شوارنیم!

 

گرچه این اظهارات به شکل رسمی انجام نشد اما به قدری برای تصمیم گیران باشگاه استقلال غیر قابل قبول بود که آن ها را به شدت از این اظهارات ناراحت کرد تا خبرش به بیرون از باشگاه نیز نفوذ پیدا کند. با رفتاری که مدیربرنامه حسینی در مواجهه با باشگاه استقلال انجام داده هیچ بعید نیست که به طور کلی پروژه بازگشت حسینی به استقلال منتفی شود و مسئولان این باشگاه در اقدامی پنهان بار دیگر زمینه بازگشت رحمتی به استقلال را فراهم کنند.

 

رحمتی گرچه با باشگاه پدیده به توافق نهایی رسیده و با مدیران این باشگاه عکس یادگاری هم امضاء کرده اما هنوز به طور رسمی این قرارداد به ثبت نرسیده و اگر استقلالی‌ها بخواهند می‌توانند دوباره این دروازه بان را بازگردانند که اگر چنین شود، آنگاه دیگر برای حسینی راهی جز جدایی از استقلال باقی نخواهد ماند. بدون شک حسینی اگر می‌خواهد فصل نوزدهم با خیالی آسوده برای استقلال بازی کند باید قدری خواسته هایش را تعدیل کند و از فاز تهدیدهای پنهانی خارج شود.

خبرهای استقلال را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*