تمایل نیمار برای ترک PSG و بازگشت به بارسا

تمایل-نیمار-برای-ترک-PSG-و-بازگشت-به-بارسا

تمایل نیمار برای ترک PSG و بازگشت به بارسا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، هر چند بازگشت نیمار به بارسلونا بسیار بعید به نظر می رسد ، اما این بازیکن بسیار مایل به ترک پاری سن ژرمن است و  حاضر است هر کاری انجام دهد تا همین تابستان پی اس جی را ترک کند. این خبر را ابتدا اسپورته اینتراتیو، رسانه معتبر برزیلی مطرح کرد و سپس در دیاریو اسپورت و موندودپورتیوو بازتاب یافت.

 

اسپرت امروز تیتر یک خود را نیز به نیمار اختصاص داده بود و اینکه پروسه ی بازگرداندن نیمار به تیم بارسلونا را مورد بررسی قرار داده است .

فوق ستاره برزیلی دو سال پس از پیوستن به پی اس جی قصد بازگشت دارد و به این اطمینان رسیده است که جدایی او از بارسا اشتباه بود.بارسا هم پس از جدایی نیمار متحمل ضرر های بسیاری شد و هنوز نتوانسته ب مهم ترین هدف یعنی قهرمانی در لیگ قهرمانان دست یابد.

 

نیمار البته پیوستن به رئال را هم مدنظر دارد اما فقط زمانی که اطمینان یابد در باشگاه بارسلونا علاقه ای به بازگشت او ندارند ، امکان حضور او در رئال مادرید وجود خواهد داشت . او هنوز ارتباط خوب خود با هم تیمی های سابقش را حفظ کرده و از هر فرصتی برای حضور در بارسلونا و دیدار با مسی و سوارز و دیگر بازیکنان بارسا استفاده می کند.

بازگرداندن نیمار هرچند کار بسیار دشواری خواهد بود؛ اما اگر خود نیمار اصرار به این کار داشته باشد، بارسلونا به شکل جدی برای جذب او اقدام می کند.

 

داغ ترین اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندهید.

دیدگاه‌ها 0

*
*