تلخ ترین اخبار برای نیمار : بزرگترین حامی از PSG جدا شد!

تلخ-ترین-اخبار-برای-نیمار-بزرگترین-حامی-از-PSG-جدا-شد!

تلخ ترین اخبار برای نیمار : بزرگترین حامی از PSG جدا شد! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، ماه های اخیر به بدترین شکل ممکن برای ستاره برزیلی و گرانقیمت پاری سن ژرمن پیش رفته است. در این مدت اخیر نیمار با بدترین اتفاقات از مصدومیت و شکایت و متهم شدن به اتهام تجاوز و آژار جنسی روبرو شده است. نیمار بخش مهم و سرنوشت ساز فصل را مانند سال قبل به دلیل مصدومیت از دست داد، در ادامه پرونده تجاوز وی به یک زن برزیلی به رسانه ها کشیده شد و در نهایت او چند روز قبل به دلیل آسیب دیدگی، فرصت بازی کردن در کوپا آمه ریکا 2019 را از دست داد.

 

اما حالا نشریه تله فوت مدعی شد جدایی آنتونی هنریکه از کادر مدیریتی پاری سن ژرمن را باید خبر تلخ بعدی برای نیمار توصیف کرد. هنریکه اخیرا از سوی مدیریت باشگاه برکنار شد و احتمالا لئوناردو، مدیر ورزشی سابق میلان و  پاری سن ژرمن به زودی جایگزین هنریکه می شود و  دوباره در فرانسه مشغول به کار خواهد شد .

 

آنتونی هنریکه بزرگ ترین حامی نیمار بود و در واقع وی در سال 2017 نقش زیادی در رقم خوردن گران ترین انتقال تاریخ فوتبال و جدایی نیمار از بارسلونا و انتقال به پاری سن ژرمن ایفا کرد.

با از دست دادن مهم ترین حامی در کادر مدیریتی، حالا احتمال جدایی نیمار از همیشه بیشتر است. بارسلونا خواهان جذب ستاره سابق خود است و اگرچه رئال مادرید اولویت خود را انتقال کیلیان امباپه قرار داده است، اما علاقه فلورنتینو پرز به نیمار بر کسی پوشیده نیست و شاید ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، کهکشانی بعدی لقب گیرد.

جزئیات مکالمات دردسر آمیز نیمار و ناجیلا ترینداده فاش شد!

دیدگاه‌ها 0

*
*