تفرقه افکنی با نقشه ای عجیب علیه برانکو در پرسپولیس

تفرقه-افکنی-با-نقشه-ای-عجیب-علیه-برانکو-در-پرسپولیس

تفرقه افکنی با نقشه ای عجیب علیه برانکو در پرسپولیس : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” شنیده های حاصل از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که دو نفر از داخل باشگاه پرسپولیس با برخی از بازیکنان این تیم تماس گرفته و این مسئله را با بازیکنان پرسپولیس عنوان می‌کنند که آن‌ها در لیست برانکو برای فصل آینده نیستند! این دو نفر از اعضای باشگاه با قصد تخریب وجهه ی برانکو و با نیت تفرقه‌افکنی دست به این عمل زدند که البته مسئولان پرسپولیس تهران در صدد مشخص شدن ماجرا بر آمده اند.

 

شنیده ها حاکی از آن است که این این دو تن با دو بازیکن باتجربه و درخشان  و در عین حال کلیدی باشگاه پرسپولیس نیز تماس گرفته و به آن‌ها تلقین کرده‌اند در لیست مازاد برانکو قرار گرفته اند  و سرمربی کروات قرمز پوشان مایل به ادامه ی همکاری با آنها نیست. این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ لیست مازادی به باشگاه پرسپولیس ارائه نداده و حتی تأکید کرده که همه ی بازیکنانش برای لیگ نوزدهم حفظ شوند. حالا چرا این دو با شاگردان برانکو تماس تلفنی گرفته و آن‌ها را نسبت به سرمربی خودشان بدگمان کرده‌اند، مشخص نیست.

 

به نظر می‌رسد برخی از اعضای باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیده باشند که حفظ برانکو با این طلب و دستمزد کار بس دشواری است. بنابراین به این دو نفر مأموریت داده‌اند که بین برانکو و شاگردان باتجربه اش اختلاف بیندازند. برانکو هم که در کرواسی به سر می‌برد و از همه جا بی‌خبر است. بازیکنان هم به سرمربی خود دسترسی ندارند و همین موضوع باعث سوء‌استفاده این افراد شده است.

 

موضوع جالبی که به این اخبار دامن می زند ، این است که شنیده می شود این دو نفر بدون هماهنگی با برانکو ایوانکوویچ با برخی بازیکنان تیم‌های دیگر هم تماس برقرار کرده اند و به آن‌ها می‌گویند که در لیست بازیکنان انتخابی سرمربی پرسپولیس برای لیگ نوزدهم قرار دارند. اخبار دقیق و موثقی از این موضوع در دسترس نیست و با روشن شدن موضوع ، اخبار تکمیلی را منتشر خواهیم کرد.

 

مهمترین اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*