تضمین امنیتی جالب بارسلونا برای اتوبوس رئال مادرید

تضمین امنیتی جالب بارسلونا برای اتوبوس رئال مادرید

به گزارش ” اسپرت اسکولار “، حدود یک ماه و نیم بعد از به تعویق افتادن دیدار بارسلونا برابر رئالمادرید  ، قرار است این بازی حساس و سرنوشت ساز چهارشنبه پیش رو در استادیوم نوکمپ برگزار گردد؛ اما حواشی این دیدار روز به روز در حال افزایش است.

به نظر می رسد دوباره اتفاقات چند هفته قبل در حال تکرار است و در روزهای اخیر گروه های جدایی طلب در ایالت کاتالونیا خبر از برنامه ریزی برای انجام تظاهرات در روز بازی داده اند. هفته پیش اخباری در مورد احتمال لغو ال کلاسیکو و یا حتی انتقال آن به یک استادیوم دیگر شنیده شده ولی سپس تکذیب شد.

سلب میزبانی از بارسا؟بارسلون برای ال کلاسیکو امن نیست!

تضمین-امنیتی-جالب-بارسلونا-برای-اتوبوس-رئال-مادرید-3

تضمین-امنیتی-جالب-بارسلونا-برای-اتوبوس-رئال-مادرید-2

رئال مادرید خواهان گرفتن تمام تضمین های امنیتی برای این بازی است و بیشتر نگرانی آنها به مسیر فرودگاه تا هتل و نیز مسیر هتل تا ورزشگاه بر می گردد.

باشگاه بارسلونا اما برای بالابردن ضریب امنیتی بازی، تصمیم جالبی گرفته است. طبق ادعای موندودپورتیوو، بازیکنان و کادر فنی بارسا در هتل سوفیا اقامت خواهند داشت یعنی همان هتل محل اقامت رئال مادرید. به این ترتیب هر دو همزمان راهی نوکمپ می شوند و این قضیه هم کار نیروهای امنیتی را ساده تر خواهد کرد و هم از کاروان رئال به خوبی محافظت می شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*