تصمیم عجیب داور به قربانی شدن جهانبخش دامن زد.

تصمیم عجیب.داور به قربانی شدن جهانبخش زد : به گزارش “اسپرت اسکولار”، ملی پوش فوتبال ایران برخلاف فصل گذشته که نمایش های بسیار درخشانی ارائه می داد و کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ هلند در رقابت با حکیم زییخ بود، در این فصل روزگارش هیچ شباهتی با سال گذشته ندارد.

تا پیش از دیدار برابر آرسنال وینگر تیم برایتون برای این تیم انگلیسی 909 دقیقه در 17 دیدار به میدان رفته ولی همچنان در حسرت گلزنی در لیگ جزیره به سر می برد.
البته شاید اگر انتقال پر سر و صدای او از آلکمار به برایتون زودتر نهایی می شد و او تمرینات پیش فصل را از دست نمی داد و پس از مدتی که به ترکیب اصلی رسید با مصدومیت بدهنگام مواجه نمی شد، شرایط برای او بهتر و درخشان تر پیش می رفت.

خبرهای ورزشی در اسپرت اسکولار

با تمام این اوصاف اما اوضاع اینگونه نبوده و طی این فصل او نه گل زده و نه پاس گل داده؛ کاری که فصل گذشته جز عادت هایش در هر بازی شده بود و حالا کار به جایی رسیده که یکی از پیج های هواداری باشگاه برایتون به جهابنخش طعنه زده که او سرانجام موفق شده اولین پاس گلش را با خطای پنالتی ای که مرتکب شد، ثبت کند !
البته افرادی هم بوده اند که تصمیم آنتونی تیلور داور مسابقه را زیر سوال برده اند و آرسنال را خوش شانس قلمداد کرده اند که مونرئال توانسته داور را در صحنه ای که برخوردی رخ نداده، متقاعد به گرفتن پنالتی از علیرضا جهانبخش کند؛ صحنه ای که بازیکن شماره 16 برایتون در محوطه جریمه قصد زدن توپ را داشت ولی مدافع چپ آرسنال سریعتر عمل کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

دیدار آرسنال و برایتون به دقایق پایانی نیمه اول رسیده و شاگردان اونای امری با تک گل اوبامیانگ از روی نقطه پنالتی پیش افتاده اند.

جهانبخش حالا یک نیمه محتمل دیگر و البته یک مسابقه حساس و سرنوشت ساز که قهرمان لیگ برتر را مشخص می کند، برابر منچسترسیتی پیش رو دارد و باید ببینیم ملی پوش فوتبال ایران در این دقایق کم باقی مانده که می تواند دقایق حضورش در لیگ جزیره را به هزار برساند، چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاه‌ها 0

*
*