ترساندن همسر استراماچونی،دلیل تردید آندره برای حضور در ایران

ترساندن همسر استراماچونی،دلیل تردید آندره برای حضور در ایران : به گزارش “اسپرت اسکولار”،بر اساس اعلام پیشین مسئولان استقلال که پیش از این اعلام کرده بودند که وضعیت قرار داد آندره استراماچونی با استقلال روز شنبه مشخص خواهد شد اما منزوی ، عضو هیات مدیره ی استقلال ، با حضور در برنامه تلویزیونی کنج ورزش اعلام کرد که زمان حضور او یک یا دو روز به تاخیر افتاده است و این اتفاق شنبه رخ نخواهد داد.

 

و اما دلیل این تاخیر در اعلام نهایی وضعیت قرار داد استراماچونی ، از وقوع این ماجرا جالب تر است . این روز ها  آبی ها شرایطی را تجربه می کنند که دو سال قبل و قبل از انتقال تیام نیز با آن رو به رو شده بودند.

 

منزوی در گفت و گوی تلویزیونی خود اعلام کرد : متاسفانه تصاویری از شرایط فرهنگی ایران به دروغ برای همسر استراماچونی ارسال شده است که نمایانگر سناریویی از پیش تعیین شده است . این اتفاقات در سال های گذشته در خیلی کشورهای دنیا رخ داده است اما برای ما سیاه نمایی می کنند و این موضوع کار درستی نیست.

اشاره عضو هیات مدیره استقلال به موضوع ارسال تصاویر مربوط به حوادث بعد از انتخابات 88 برای همسر استراماچونی است که از سوی برخی از صفحات هواداری صورت گرفته که نیت خاصی را دنبال می کردند.

پربازدیدتربن خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار از دست ندید.

دیدگاه‌ها 0

*
*