تراکتور،انتخاب اشتباه دژاگه:اشکان از دسترس خارج شده است!

تراکتور،انتخاب-اشتباه-دژاگه--اشکان-از-دسترس-خارج-شده-است!

تراکتور،انتخاب اشتباه دژاگه:اشکان از دسترس خارج شده است!  به گزارش ” اسپرت اسکولار “، با شروع تمرینات تراکتور برای فصل نوزدهم لیگ برتر مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه 3 ملی پوش سرخپوشان آذربایجانی غایب هستند. در این بین شجاعی و حاج صفی که در اردوی گذشته تیم ملی شرکت کرده بودند، با کسب اجازه از کادرفنی با چند روز تاخیر در تمرینات تراکتور حاضر می شوند اما دژاگه که به دلیل آسیب دیدگی در این اردو غایب بود، هنوز در تمرینات تراکتور نیز حاضر نشده و ظاهرا مسئولان باشگاه نیز از او بی خبرند!

 

دژاگه که از قراردادش با تراکتور دو سال دیگر باقی مانده زمزمه هایی درباره جدایی اش از این باشگاه به گوش می رسید. در این باره گفته می شد اشکان از شرایطش در تراکتور راضی نیست و به همین خاطر قصد جدایی کرده که این شایعات خیلی سریع توسط مدیران باشگاه تکذیب شد. مدیران تراکتور مدام از قرارداد 3 ساله اشکان حرف می زنند و اینکه او باید به این قرارداد پایبند باشد و به کارش ادامه دهد.

 

حالا اما با وجود اینکه 4، 5 روزی است تراکتورسازان تمرینات خود را استارت زده اند اشکان دژاگه در تمرینات حاضر نشده و هیچ اثری هم از او نیست. ظاهرا دژاگه تلفنش را هم از دسترس خارج کرده و هیچ کس نتوانسته با او ارتباطی بر قرار کند.

 

در چنین شرایطی تنها مساله امیدوار کننده قراردادی است که دژاگه با تراکتور دارد و حتی اگر واقعا قصدش جدایی باشد، باید رضایت مسئولان باشگاه را جلب کند. در این باره روز گذشته غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور طی مصاحبه ای جدایی اشکان را شایعه دانست و اینطور واکنش نشان داد: «دژاگه با ما قرارداد دارد. برخی شایعه درست می کنند.آقای دنیزلی به ملی پوشان تا آخر هفته جاری استراحت داده است. همچنین به بازیکنان خارجی. ما می خواهیم همه بازیکنان خود به خصوص سه ملی پوش خود را داشته باشیم.»

اگرچه صادقیان توضیح شفافی در این خصوص نداد اما درباره دژاگه شاید قصه کمی فرق کند. او هنوز هیچ اظهارنظری درباره آینده اش انجام نداده و مشخص نیست چه اتفاقاتی درباره اش رخ می دهد. آیا اشکان به قراردادش با تراکتور پایبند خواهد بود؟

 

اخبار ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*