تاکید ویلموتس بر حضور ستاره ی پرسپولیس در تیم ملی

تاکید ویلموتس بر حضور ستاره ی پرسپولیس در تیم ملی

تاکید ویلموتس بر حضور ستاره ی پرسپولیس در تیم ملی : به گزارش اسپرت اسکولار ، مهاجم پرسپولیس تهران بعد از درخشش در چند بازی اخیر توسط ویلموتس به تیم ملی دعوت شد.

پرسپولیس در دیدار فینال جام حذفی توانست با یک گل داماش گیلان را شکست دهد و علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر قهرمانی جام حذفی ایران را به خانه ببرد و در یک فصل رویایی موفق به کسب دو گانه شود. تک گل این دیدار را علی علیپور به زیبایی و از روی یک ضربه آزاد به ثمر رساند تا بیشترین نقش را در قهرمانی سرخ پوشان داشته باشد.

 

گل قهرمانی علیپور و البته نمایش او در دیدار برابر سپاهان باعث شد تا مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این بازیکن را به فهرست تیم ملی اضافه کند.

 

چند روز پیش نخستین فهرست ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد و در آن نامی از علیپور وجود داشت تا جایکه بیرانوند، نوراللهی و ترابی سه بازیکنی بودند که از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شدند اما پندار خمارلو اعلام کرد که در تماسی که ساکت با او داشته تاکید شده که ویلموتس از علیپور خواسته که در اردوی تیم ملی شرکت کند.

علیپور در آخرین اردوی تیم ملی فوتبال ایران هم توسط کی روش فراخوانده شد اما در نهایت مسافر جام ملت های آسیا نشد. بهترین گلزن پرسپولیس در دو فصل اخیر پیشنهادهای خوبی دارد و این احتمال زیاد است که در تابستان از تیم جدا شود.

 

اخبار ورزشی روز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*