تاریخ رقابت های تیم ملی برای حضور در جام جهانی مشخص شد

تاریخ رقابت های تیم ملی برای حضور در جام جهانی مشخص شد : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 چین ساعتی پیش برگزار شد. براساس قرعه کشی انجام شده، شاگردان ویلموتس در گروه سوم بازی ها باید با تیم های عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج مصاف بدهند.

تیم اول گروه های هشت گانه به صورت مستقیم به مرحله بعدی رقابت های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا راه پیدا می کند و 4 تیم دوم برتر نیز برای تشکیل دو گروه 6 تیمی جهت رسیدن به مرحله نهایی جام جهانی، هشت تیم دیگر را همراهی خواهند کرد.

خبرهای داغ ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

تاریخ-رقابت-های-تیم-ملی-برای-حضور-در-جام-جهانی-مشخص-شدتاریخ-رقابت-های-تیم-ملی-برای-حضور-در-جام-جهانی-مشخص-شد
تیم ملی ایران برای رسیدن به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی باید در هشت دیدار به ترتیب زیر بازی کند:

*سه شنبه 19 شهریور (هنگ کنگ- ایران)
پنجشنبه 18 مهر 1398 (ایران- کامبوج)

*سه شنبه 23 مهر 1398 (بحرین- ایران)
*پنج شنبه 23 آبان 1398 (عراق-ایران)
*پنجشنبه 7 فروردین 1399 (ایران- هنگ کنگ)
سه شنبه 12 فروردین 1399 (کامبوج- ایران)
*پنج شنبه 15 خرداد 1399 (ایران- بحرین)
*سه شنبه 20 خرداد 1399 (ایران- عراق)

در مجموع 12 تیم (متشکل از تیمهای اول گروه‌های هشت‌گانه و چهار تیم دوم برتر مرحله اول مقدماتی) به مرحله دوم مقدماتی و جام ملتهای آسیای 2023 که در چین برگزار خواهد شد صعود خواهند کرد.

چهار تیم برتر مرحله انتخابی نهایی به صورت مستقیم به جام جهانی قطر راه خواهند یافت و تیم پنجم این مرحله نیز در یک رقابت بین‌قاره‌ای شرکت خواهد کرد.

قطر با اینکه در مرحله انتخابی اول شرکت داشت اما در مرحله انتخابی پایانی حضور نداشت چرا که این تیم به عنوان میزبان، حضورش در جام جهانی 2022 را قطعی کرده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*