تاج : سرمربی تیم ملی ، 3 روز دیگر معرفی می شود

سرمربی-تیم-ملی-،-3-روز-دیگر-معرفی-می-شود

تاج : سرمربی تیم ملی ، 3 روز دیگر معرفی می شود ! به گزارش اسپرت اسکولار ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی، درباره تعیین تکلیف سرمربی جدید تیم ملی گفت: امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف 2 الی3 روز آینده به ایران آمده و معرفی شود.

وی با بیان اینکه سرمربی جدید تیم ملی خارجی بوده و یکی از مربیان مطرح دنیا است، افزود: اگر این سرمربی ظرف دو سه روز آینده معرفی شود، یک برند برای کشور شده و نشان می‌دهد که تحریم‌ها هیچ تاثیری نداشته و دنیا می خواهد با ایران مراوده داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه پرداخت هزینه سرمربی جدید تیم ملی فوتبال به صورت یورویی اظهار داشت: یکی از پیشنهادات فدراسیون فوتبال این بوده که تمامی حوزه‌ها آرایش دفاعی به خود بگیرند که بر این اساس به مدیران تیم‌های باشگاهی عنوان شده که بهتر است حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر محدود شود.

تاج با بیان اینکه تیم پیکان پیشنهاد کرده که هزینه سرمربی خارجی خود را به صورت ریالی پرداخت کند، تصریح کرد: اگر بازیکن خارجی توسط تیم‌ها خریداری می‌شود باید تراز بالاتری نسبت به بازیکنان داخلی داشته باشد تا در فوتبال کشور تأثیرگذار باشد.

جدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*