تاتنهام1- رئال مادرید0 :ناکامی های ادامه دار یاران زیدان

تاتنهام1- رئال مادرید0 :ناکامی های ادامه دار یاران زیدان ! به گزارش ” اسپرت اسکولار “، در ادامه روند ضعیف رئال مادرید، این تیم با یک گل مغلوب تاتنهام شد تا بحران ادامه یابد. در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه 20 و روی حرکت سون و اشتباه واران ایجاد شد اما ناواس عکس العمل بسیار خوبی نشان داد و روی کرنر نیز وی یک بار دیگر دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه 25 تاتنهام به گل رسید. پاس اشتباه مارسلو به راموس در میانه راه به هری کین رسید و او در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی شد.

 

تاتنهام1-رئال-مادرید0-ناکامی-های-ادامه-دار-یاران-زیدان

 

دقایقی بعد و روی حرکت زیبای مودریچ، بنزما صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت. در اواخر نیمه اول و این بار روی اشتباه واران، هری کین صاحب فرصت گلزنی شد اما این بار هم ناواس منجیی دروازه تیمش شد و نیمه نخست با برتری 0-1 تاتنهام تمام شد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در اوایل نیمه دوم و روی پاس مارسلو، ادن هازارد صاحب یک فرصت بسیار خوب شد اما ضربه آرام او راهی به دروازه نیافت. دو دقیقه بعد این بار سون می توانست دروازه رئال را باز کند اما باز هم ناواس مانع این اتفاق شد.

در دقیقه 82 کوبو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او توسط لوریس مهار شد. در اواخر بازی دیرک دروازه رئال مادرید توسط پاروت به لرزه درآمد تا در نهایت تاتنهام با یک گل رئال را مغلوب کند.

 

تاتنهام1-رئال-مادرید0-ناکامی-های-ادامه-دار-یاران-زیدان-

دیدگاه‌ها 0

*
*