بیلبائو 1-بارسلونا 0:شروع نا امید کننده ی کاتالان ها در غیاب مسی

بیلبائو 1-بارسلونا 0:شروع نا امید کننده ی کاتالان ها در غیاب مسی  : به گزارش “ورزش سه”، در شبی که لیونل مسی در ترکیب آبی و اناری ها حضور نداشت، بارسلونا در خانه بیلبائو نمایش چندان خوبی نداشت و در نهایت با تک گل دیدنی آرتیز آدوریز، مغلوب حریف باسکی شد. به این ترتیب، بارسلونا بعد از 10 سال که فصل را با پیروزی آغاز کرده بود، سرانجام نتوانست در هفته ابتدایی لالیگا امتیازی کسب کند.

بیلبائو-1-بارسلونا-0شروع-نا-امید-کننده-ی-کاتالان-ها-در-غیاب-مسی-3

 

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حرکت خوب در دقایق ابتدایی، در دقیقه 7، روی اشتباه عثمان دمبله، این ایناکی ویلیامز بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را تراشتگن به بیرون فرستاد.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

در ادامه بازی متعادل تر شد اما در دقیقه 15، باز هم این بازیکنان بیلبائو بودند که توسط ویلیامز صاحب موقعیت شدند اما واکنش عالی تراشتگن، مانع از باز شدن دروازه بارسا شد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 32، چیزی نمانده بود که روی اشتباه لوپز و پاس رو به عقب خطرناک او، بارسا به گل اول برسد اما ضربه لوئیس سوارز به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 37، ارنستو والورده مجبور شد اولین تعویضش در این دیدار را انجام بدهد و لوئیس سوارز را که مصدوم شده بود، از زمین بیرون کشید و رافینیا را به جای او به زمین فرستاد.

بازیکن تازه وارد بارسا می توانست در دقیقه 42 زننده گل اول بازی لقب بگیرد اما ضربه پای چپ دیدنی او را سیمون به بیرون فرستاد. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

بیلبائو-1-بارسلونا-0شروع-نا-امید-کننده-ی-کاتالان-ها-در-غیاب-مسی-

نبمه دوم بارسلونا – اتلتیک بیلبائو :

در نیمه دوم بارسلونا شروع بهتری داشت و در دقیقه 51، روی پاس خوب دمبله، رافینیا صاحب موقعیت شد اما ضربه او را مدافعان حریف بلوکه کردند.

چند دقیقه بعد نوبت بیلبائو بود که صاحب اولین موقعیت جدی اش در نیمه دوم شود اما ضربه اینیاکی ویلیامز از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت ویژه ای روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 70، بارسلونا صاحب موقعیت شد اما ضربه راکیتیچ راهی به چهارچوب دروازه بیلبائو پیدا نکرد.

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند تا اینکه در دقیقه 89، بیلبائو سرانجام قفل دروازه بارسا را باز کرد. روی ارسال دیدنی کاپا از سمت راست بود که آدوریز با یک ضربه قیچی تماشایی، کار را تمام کرد.

بارسایی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در وقت های اضافه، توسط لنگله به گل برسند اما ضربه سر این مدافع فرانسوی، توسط سیمون دفع شد و در نهایت بیلبائو با همان یک گل به پیروزی رسید.

بیلبائو-1-بارسلونا-0شروع-نا-امید-کننده-ی-کاتالان-ها-در-غیاب-مسی-4

دیدگاه‌ها 0

*
*