بیرانوند یک فصل دیگر در پرسپولیس می ماند

بیرانوند-یک-فصل-دیگر-در-پرسپولیس-می-ماند

بیرانوند یک فصل دیگر در پرسپولیس می ماند : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، باشگاه پرسپولیس طی نقل و انتقالات تابستانی تاکنون موفق به جذب فرشاد احمدزاده و توافق برای تمدید قرارداد با چند بازیکن شاخص خود شده است. بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، محمد انصاری و… از جمله بازیکنانی بودند که برای ادامه حضور در این تیم به توافق دست یافته‌اند.

 

در این راستا امروز نیز چند بازیکن برای مذاکره راهی باشگاه شدند. امید عالیشاه که چندی پیش در جلسه با ایرج عرب حضور یافته‌ بود، امروز نیز در باشگاه حاضر شد تا حول مسائل مالی و مطالبات خود با مدیرعامل تیم به گفتگو بنشیند. عالیشاه بخشی از مطالبات خود در فصول اخیر را دریافت نکرده و این مساله را در جلسه قبلی به اطلاع مدیرعامل رسانده و قرار بود با هماهنگی صورت گرفته با امور مالی، امروز در این خصوص بحث شود.علیرضا بیرانوند که ساعاتی قبل وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شده بود، لحظاتی قبل از باشگاه بیرون آمد و مشخص شد که فصل آینده را نیز در پرسپولیس ماندنی خواهد بود.

 

بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی، جام ملت ها و لیگ قهرمانان پیشنهاداتی از فوتبال اروپا داشت اما در نهایت تصمیم گرفت که یک فصل دیگر با سرخپوشان پایتخت بماند.

بیرانوند پس از ترک باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و به تمرین می روم.

پیش از او علی علیپور و احمد نوراللهی نیز پس از مذاکره با ایرج عرب، خبر از حضورشان در تیم پرسپولیس داده بودند.

 

خبرهای پرسپولیس را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*