بوفون پس از 17 سال دوباره به یوونتوس پیوست!

بوفون-پس-از-17-سال-دوباره-به-یوونتوس-پیوست!

بوفون پس از 17 سال دوباره به یوونتوس پیوست!  به گزارش ” اسپرت اسکولار “،  یک سال قبل و در فصل نقل و انتقالات تابستانی بود که بوفون بعد از 17 سال حضور مداوم درون دروازه یوونتوس، تصمیم عجیبی گرفت و برای ادامه فوتبال خود راهی پاری سن ژرمن شد. دوران حضور سنگربان محبوب و باتجربه ایتالیایی در فرانسه بیش از یک سال نبود و حالا اخبار همگی حاکی از بازگشت او برای فصل بعد به یوونتوس است.

بوفون در لباس پاری سن ژرمن موفق به فتح لیگ یک فرانسه هم شد اما نمایش ضعیف او در لیگ قهرمانان برابر منچستریونایتد یکی از عوامل حذف غیرمنتظره آنها برابر شیاطین سرخ بود.بعد از یک سال دوری و بازی کردن در لباس پاری سن ژرمن، بوفون دوباره به یوونتوس باز خواهد گشت و فصل بعد احتمالا به عنوان فصل آخر در این تیم به میدان خواهد رفت.

 

دروازه بان محبوب ایتالیایی که تابستان قبل بعد از 17 سال تورین را به مقصد پایتخت فرانسه ترک کرده بود، در پاری سن ژرمن تنها یک سال دوام آورد و بعد از جدایی از این تیم حالا دوباره به تورین آمده تا در تست های پزشکی یوونتوس شرکت کرده و در صورت توافق یک بار دیگر لباس این تیم را بر تن کند.

 

جالب اینجاست دیروز سالگرد عقد قرارداد بوفون با یوونتوس در سال 2001 بود. این دروازه بان در سال 2001 و به عنوان گران ترین سنگربان وقت تاریخ فوتبال جهان از پارما راهی یوونتوس شد و برای 16 سال این رکورد را حفظ کرد. حالا بوفون احتمالا امروز آخرین قرارداد دوران ورزشی خود را به امضا خواهد رساند و برای یک فصل دیگر برای یوونتوس به میدان خواهد رفت.

 

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 0

*
*