بودیمیر و علیپور فرشته ی نجات سید جلال !

بودیمیر و علیپور فرشته ی نجات سید جلال ! به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، جلال حسینی قطعا مطمئن‌ترین دفاع چند فصل اخیر پرسپولیس و حتی لیگ برتر بوده است. سیدجلال در این سال‌ها خیال برانکو را بابت گل نخوردن تیمش جمع می‌کرد.

حسینی در پرسپولیس هم مانند تیم‌های قبلی‌اش معمولا آمار گل‌های خورده این تیم را به کمترین حد ممکن می‌رساند. سیدجلال در این فصل طبق آمار متریکا متوسط 4 نبرد هوایی پیروز در هر مسابقه و معدل 5.6 عملکرد دفاعی را ثبت کرده که در هر دو آمار دومین بازیکن برتر پرسپولیس است.

 

سیدجلال در 28 بازی از 29 مسابقه لیگ حاضر بوده و اشتباه تاثیرگذاری هم نداشته است. تا اینکه امشب و در حساس‌ترین مسابقه فصل اشتباه عجیبی از سوی او سر زد.

جلال حسینی در دقیقه 16 بازی و زمانی که قصد دفع توپ را داشت، موفق به انجام اینکار نشد تا با مهاجم ماشین‌سازی با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شود. کایتونگو هم این توپ را گل کرد تا قهرمانی پرسپولیس به خطر بیفتد.

 

جلال حسینی خوش‌شانس بود که در فاصله ده دقیقه مانده به پایان مسابقه، بودیمیر از حریف پنالتی گرفت و علیپور گل کرد تا جام قهرمانی دوباره به پرسپولیس نزدیک شود و تاثیرگذارین اشتباهِ بهترین بازیکن پرسپولیس منجر به از کف رفتن جام قهرمانی نشود.

 

مهمترین اخبار ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

بودیمیر و علیپور فرشته ی نجات سید جلال !

دیدگاه‌ها 0

*
*